Aktualności

PERLAMAR - Beauty of the Sea

Strefa Salonów Kosmetycznych
Jak powstała seria PERLAMAR
Wszystkie formy życia mają swój początek w morzu. I właśnie biologiczno-dynamiczne, aktywizujące siły morza stały się fundamentem, stosowanych zazwyczaj zewnętrznie, produktów upiększających serii PERLAMAR.

SIŁA MORSKIEGO ŻYWIOŁU - DLA PIĘKNA TWOJEJ SKÓRY

Jesiotr, jedna z najbardziej wartościowych ryb morskich, dostarcza nam KAWIOR. Jego biologiczno-dynamiczna siła stanowi fundament stosowanych zewnętrznie produktów upiększających. KAWIOR zawiera wysoką koncentrację wartościowych elementów. Są to LIPIDY (fosfolipidy, kwasy tłuszczowe), WITAMINY, PROTEINY, PIERWIASTKI ŚLADOWE. Te naturalne substancje biologicznie aktywne są absorbowane dzięki WYMIANIE JONOWEJ, przez uszkodzoną przez wpływ środowiska i upływ czasu skórę. Ich stan, uzupełniany w procesie przemiany materii, wpływa na ukrwienie, proces odnowy komórek, reguluje gospodarkę wilgocią, przyśpiesza regenerację skóry i likwiduje stany zastoinowe na skórze skłonnej do zaczerwienień.
MAJĄ SPEKTAKULARNE ODDZIAŁYWANIE NA SKÓRĘ. Nawet długie ich stosowanie nie prowadzi do przyzwyczajenia lub nasycenia skóry. Przeciwnie, właśnie wtedy uwidacznia się nadzwyczajne działanie produktu. To wszystko czyni serię PERLAMAR niezastąpionym środkiem w nowoczesnej kosmetologii.

Wszystkie produkty zamawiane przez profesjonalne zakłady kosmetyczne, dostępne są również w specjalnie dostosowanych pojemnikach.

W skład serii wchodzą zestawy kosmetyków:
Caviar Care System Perlamar Caviar Care System
Caviar Lipo Protection Perlamar Caviar Lipo Protection
Q10   Extrait de Caviar Perlamar Q10 Extrait de Caviar
Caviar Silk Cell Activ Perlamar Caviar Silk Cell Activ

Perlamar Caviar Care System

EVERYTHING CLEANSER
EVERYTHING CLEANSER & MAKE-UP REMOVERnr.kat. 7 000 BO 50 ml lub 70 000 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści łagodnie i głęboko pory skóry. Rozpuszcza tłuste i hydrofilowe zanieczyszczenia. Wilgotnymi rękoma nanieść na twarz i szyję. Rozprowadzić mleczko okrężnymi ruchami dłoni. Zmyć czystą wodą.
Rekomendacja: bardzo dobrze nadaje się do usunięcia makijażu oczu.

EVERYTHING TONIC
EVERYTHING TONICnr.kat. 7 001 BO 50 ml lub 70 001 BO 200 ml
Witalizujący płyn kosmetyczny do twarzy. Zawiera aktywne składniki uzyskane z morza. Daje poczucie świeżości, oczyszcza, nawilża i ożywia wygląd skóry. Przygotowuje skórę do stosowania innych produktów PERLAMAR.

SCRUB PEELING
REFLECT EXFOLIATING SCRUB PEELINGnr.kat. 70 004 JAR 50 ml
Delikatny peeling do twarzy, szyi i dekoltu. Nanieść wilgotnymi rękoma i rozprowadzić peeling okrężnymi ruchami dłoni.
Rekomendacja: dla wrażliwej skóry do peelingu dodać mleczko oczyszczające.

DAYCARE CREAM
CLASSIC DAYCARE CREAMnr.kat. 70 002 JAR 50 ml
Krem dzienny zabezpiecza przede wszystkim przed negatywnym wpływem środowiska, promieniowaniem słonecznym i utratą wilgoci. Aktywny Ekstrakt Morski, jak również naturalne czynniki zatrzymujące wilgoć, zmniejszają przedwczesny proces starzenia się skóry. Idealny podkład pod makijaż.
Rekomendacja: dla skóry wysuszonej.

ENZYM MASK
MIRACLE BEAUTY ENZYM MASKnr.kat. 70 005 JAR 50 ml
Maseczka piękności - do każdej skóry. Ekstrakt Morski, glinka i substancje aktywne biologicznie oczyszczają pory, absorbują zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nanieść równomierną warstwę maseczki na twarz, szyję i dekolt. Nie pokrywać okolic oczu. Maseczkę pozostawić na około 15-20 min. Potem zmyć ją wodą. Skóra staje się jasna, świeża i sprężysta. W przypadku skóry mieszanej można MIRACLE BEAUTY ENZYM MASK stosować codziennie. Skóra staje się czysta i zdrowa.

INTENSIVE LOTION
BIOLOGICAL INTENSIVE LOTIONnr.kat. 70 008 BO 30 ml
Skoncentrowane SERUM z Ekstraktem Morskim i Kawiorem do twarzy, szyi i dekoltu. Regeneruje elastyczność i sprężystość skóry. Skóra staje się promienna i młodzieńczo świeża.
Rekomendacja: nałożyć wieczorem pod krem na noc.

NIGHTCARE CREAM
ENERGIC NIGHTCARE CREAMnr.kat. 70 003 JAR 50 ml
Krem na noc zaopatruje skórę w aktywny Ekstrakt Morski o dużym stężeniu. Zostanie ożywiona przemiana materii skóry, przyśpieszy proces odnawiania komórek. Skóra poddana rewitalizacji stanie się elastyczna i sprężysta.

DECOLLETE CREAM
MAXIMUM NECK & DECOLLETE CREAMnr.kat. 70 007 JAR 50 ml
Dzięki Ekstraktowi Morskiemu stała się możliwa skuteczna rewitalizacja specjalnie wrażliwej i zagrożonej tkanki na szyi i dekolcie. W krótkim czasie uwidocznią się: zrównoważenie przemiany materii, poprawienie ukrwienia i napięcia skóry.
Rekomendacja: nakładać rano i wieczorem. Starannie rozmasować. Nie pozostawia warstewki tłuszczu na skórze.

EYE LIFTING GEL
FAVOURITE EYE LIFTING GELnr.kat. 70 006 JAR 15 ml
Napinający skórę i ochładzający oczy LIFTING GEL - redukuje zmarszczki w okolicy oczu i warg. Działa łagodząco na obrzmienia i woreczki łzowe. Szczególnie zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe. Nakładać rano i wieczorem. Starannie rozprowadzić.
Rekomendacja: zalecane jako podkład pod makijaż oczu.

BALANCING CREAM
HARMONIE SKIN BALANCING CREAMnr.kat. 70 009 JAR 50 ml
Do fizjologicznego zrównoważenia skóry. Ekstrakt z ostryg pobudza przemianę materii skóry, oczyszcza i odkaża naskórek, wzmacnia tkankę łączną.
Rekomendacja: dla skóry mieszanej (duże pory) jako pielęgnacja dzienna. Dla skóry suchej stosować jako kurację – najlepiej w okresie letnim. W przypadku występowania uczucia napięcia skóry polecamy stosować emulsję nawilżającą HYDRO ENERGIC MOISTURISING EMULSION jako podkład pod HARMONIE SKIN BALANCING CREAM. Zalecane do pielęgnacji dziennej i na noc.

CREAM HYDRATANT
HYDRO ENERGIC CREAM HYDRATANTnr.kat. 70 010 JAR 50 ml
24 godzinny krem dla młodej, odwodnionej skóry. Reguluje gospodarkę wilgocią i zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych.
Rekomendacja: stosować jako podkład pod makijaż.

MOISTURISING EMULSION
HYDRO ENERGIC MOISTURISING EMULSIONnr.kat. 70 011 BO 30 ml
Emulsja nawilżająca, regulująca koncentrację wilgotności skóry. Dla każdego typu skóry.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej. Jako podkład pod makijaż. Przy skórze suchej nakładać jako podkład pod krem dzienny. Dla mężczyzn – jako płyn po goleniu.

LIFT EMULSION
HYDRO ENERGIC HYDRATANT LIFT EMULSIONnr.kat. 70 012 BO 30 ml
Emulsja, działająca nawilżająco i naprężająco, jest zalecana dla suchej, skłonnej do zmarszczek, skóry.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej (w lecie). Także jako podkład pod makijaż. Dla suchej skóry stosować jako podkład pod środki pielęgnacji dziennej. Dla mężczyzn - jako płyn po goleniu.

EXTRACT AMPOULE
LIFTING EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 030 3 ampułki 1,2 ml
LIFTING AMPOULE zawiera wysoko skoncentrowane substancje czynne z Ekstraktu Morskiego i Kawioru. Zawartość ampułki nanieść na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować. Można stosować w okolicach oczu. Jest idealnym podkładem pod makijaż. Makijaż na wiele godzin - zastosuj najpierw Lifting Ampoule, a następnie środki pielęgnacji dziennej i po nich makijaż.
Rekomendacja: jako kuracja piękności – 2-3 ampułki na tydzień, w czasie 4-6 tygodni. Skóra stanie się spektakularnie promienna. Rzeźba skóry będzie delikatna (subtelna). Stanie się widoczna jej młodzieńcza świeżość.


Wróć na górę ...

Perlamar Caviar Lipo Protection

PERLAMAR CAVIAR Lipo Protection jest systemem pielęgnacyjnym zmniejszającym głębokość zmarszczek. Ekstrakt Morski i LIPOSOME wspiera regenerację skóry. Przywrócone ponownie napięcie skóry, odmładza ją i czyni promienną.

CREAM
CREAMnr.kat. 70 131 JAR 50 ml
Wzbogacony krem pielęgnacyjny do odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry. Jego stosowanie reguluje gospodarkę wilgocią. Przywraca skórze elastyczność i sprężystość.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej i na noc. Stosować jako podkład pod makijaż.

MASK
MASKnr.kat. 70 132 JAR 50 ml
Nawilżająco pielęgnacyjna maseczka dla odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na 15-20 min. Ewentualnie resztę maseczki można rozprowadzić na skórze. Jest także odpowiednia jako maseczka na oczy.

EYE LIFTING CREAM
EYE LIFTING CREAMnr.kat. 70 133 JAR 15 ml
Krem naprężający skórę w okolicach oczu i warg. Zapobiega powstawaniu zmarszczek.
Rekomendacja: Rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieść na okolice oczu i warg. Starannie rozprowadzić. Nie zawiera olejku z wierzby i dzięki temu szczególnie nadaje się do wrażliwych oczu. Zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe.

EXTRACT AMPOULE
EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 134 3 ampułki 1,2 ml
Ampułka zawiera skoncentrowany roztwór z Ekstraktu Morskiego, Kawioru i LIPIDÓW do regeneracji wrażliwej skóry.
Rekomendacja: zawartość ampułki nanieść na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować. Następnie nałożyć krem pielęgnacyjny. Jako kuracja piękności – 2-3 ampułki na tydzień w ciągu 4-6 tygodni. Skóra stanie się młodzieńcza i promienna.


Wróć na górę ...

Perlamar Q10 Extrait de Caviar

PERLAMAR Q10 Extrait de Caviar jest kombinacją substancji czynnych, dających komórkom skóry nową energię. Zabezpiecza skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska, a w szczególności przed WOLNYMI RODNIKAMI. Utrzymuje elastyczność i sprężystość skóry. Istniejące zmarszczki zostaną złagodzone w widoczny sposób, a skóra stanie się świeża i naprężona.

DAY & NIGHT REPAIR CREAM
DAY & NIGHT REPAIR CREAMnr.kat. 70 029 JAR 50 ml
Krem z FUNKCJĄ WITALNĄ dla wymagającej skóry. Do stosowania jako dzienny i/lub jako krem na noc. Także jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: zastosowanie jako kuracja dla młodej skóry, ale także zalecany dla dojrzałej, wrażliwej skóry do długotrwałej pielęgnacji.

FACE MASK REPAIR
FACE MASK REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 039 JAR 50 ml
Maseczka – krem pielęgnacyjny, nawilża skórę i dostarcza nowej energii do jej komórek.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nanieść na twarz, szyję i dekolt. Pozwolić oddziaływać około 15-20 min. Resztki maseczki można rozprowadzić po skórze.

EYE & LIP CONTUUR CREAM
EYE & LIP CONTUUR CREAM REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 059 JAR 15 ml
Do pielęgnacji naprężonej skóry w okolicy oczu i warg. Nie zawiera olejku z wierzby. Zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe. Można stosować jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry nałożyć w okolicach oczu i warg i starannie rozprowadzić.

REPAIR ANTI AGING
SERUM CONCENTRATE REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 049 BO 30 ml
Siła ENERGII dla komórek skóry. Rekomendacja: zastosowanie jako kuracja dla młodej skóry, ale także zalecany dla dojrzałej, wrażliwej skóry do długotrwałej pielęgnacji. Wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieść na twarz, szyję i dekolt. Następnie nałożyć krem na noc.

EMULSION ANTI AGING
BODY FIRMING EMULSION ANTI AGINGnr.kat. 7183 BO 100 ml
Delikatny aromat, pielęgnacyjne olejki: migdałowy i jojoba, ekstrakt z alg i Q10 Co Enzym zabezpieczają i pielęgnują skórę. BODY EMULSION nawilża skórę i zabezpiecza ją przed WOLNYMI RODNIKAMI.
Rekomendacja: po prysznicu lub kąpieli obficie nanieść na ciało i starannie rozprowadzić po skórze. Świeży, długotrwały aromat będzie towarzyszyć Wam przez cały dzień.


Wróć na górę ...

Perlamar Caviar Silk Cell Activ

Perlamar Caviar Silk Cell Activ jest przeznaczony dla skóry odwodnionej, suchej i wrażliwej. Proteiny z naturalnego jedwabiu wygładzają powierzchnię skóry i nadają jej promienny wygląd. Kawior i minerały pochodzenia morskiego zaopatrują skórę we wszystkie ważne substancje odżywcze. Utrzymują elastyczność i sprężystość skóry.

ACTIV CREAM
CAVIAR SILK CELL ACTIV CREAMnr.kat. 70 050 JAR 50 ml
Dla każdej skóry. Proteiny z jedwabiu nawilżają skórę i wygładzają jej powierzchnię. Kawior i pochodzące z morza minerały aktywują przemianę materii w komórkach i dostarczają skórze wysokowartościowe substancje odżywcze. Witamina E, A i karoten zabezpieczają skórę przed WOLNYMI RODNIKAMI i przed przedwczesnym starzeniem. Filtr UVA + UVB zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych.
Rekomendacja: stosować jako krem dzienny. Nałożyć po oczyszczeniu skóry i starannie rozprowadzić.

ACTIV MASK
CAVIAR SILK CELL ACTIV MASKnr.kat. 70 051 JAR 50 ml
Maseczka napręża skórę i wzmacnia tkankę łączną. Proteiny z jedwabiu nawilżają skórę. Kawior, Q10 i naturalne olejki pielęgnacyjne dostarczają skórze nowej energii i zabezpieczają ją przed WOLNYMI RODNIKAMI. Utrzymują elastyczność i sprężystość skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć na twarz i szyję. Pozwolić oddziaływać około 15-20 min, aż maseczka wyschnie i stwardnieje. Następnie zmyć ciepłą wodą. Na koniec nałożyć CAVIAR SILK CELL ACTIV CREAM i starannie rozprowadzić.


Wróć na górę ...