Aktualności

PERLAMAR - Solving Problems

Strefa Salonów Kosmetycznych
Jak powstała seria PERLAMAR

Uzupełnieniem systemu pielęgnacyjnego PERLAMAR jest osobna linia produktów rozwiązujących problemy skórne. Dla każdego z nich została dobrana w laboratorium Paracelsus-Medicus właściwa kombinacja substancji czynnych.


Odpowiednio polecamy:
Whitener Care System Perlamar Whitener Care System
reguluje syntezę melaniny. Przeznaczony dla skóry z nadmiarem pigmentu, plam związanych z procesem starzenia się skóry, plam barwnikowych, chloazmy (przebarwienia).
Alga Spirulina Perlamar Alga Spirulina
reguluje bilans wilgoci, zawiera substancje nieorganiczne, antyoxydanty (przeciwutleniacze) – dostarcza skórze wilgoci i zabezpiecza ją przed WOLNYMI RODNIKAMI.
Normalisante Perlamar Normalisante
reguluje produkcję łoju. Przeznaczony dla zanieczyszczonej skóry (trądzik)
Dead Sea Salt Therapy Perlamar Dead Sea Salt Therapy - without fragrance
bez substancji zapachowych, do pielęgnacji kosmetycznej przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i EGZEMIE - (atopowych zapaleniach skóry)
Natural Balance Perlamar Natural Balance - Retinol
dla każdej skóry, ale przede wszystkim dla skóry wrażliwej i uszkodzonej (uszkodzenia po naświetlaniu światłem słońca, łuskowatość)
Sensitive Balance Perlamar Sensitive Balance - without fragrance
bez substancji zapachowych, - dla skóry nadwrażliwej i alergicznej.
Stabilize Couperose Perlamar Stabilize Couperose
przeznaczony dla skóry skłonnej do zaczerwienień (teleangiektazja skóry, trądzik różowaty)
Bodysilhouette Perlamar Bodysilhouette
do witalizacji i naprężenia skóry i w profilaktyce zalecany przeciw cellulitowi.

Wszystkie produkty zamawiane przez profesjonalne zakłady kosmetyczne, dostępne są również w specjalnie dostosowanych pojemnikach.


Wróć na górę ...

Perlamar Whitener Care System

Ekstrakt zawierający enzymy roślinnych substancji czynnych - reguluje syntezę MELANINY. Zaopatruje optymalnie skórę w arbutynę, witaminę C i składniki Ekstraktu Morskiego. Przeznaczony dla skóry z nadmiarem pigmentu, plamami związanymi z procesem starzenia się skóry, plamami barwnikowymi, chloazmą (przebarwienia). Przy regularnym stosowaniu produktu zabarwienie skóry stanie się równomierne, przywrócona zostanie jej świeżość i blask.

CARE CREAM
WHITENER CARE CREAMnr.kat. 73 101 JAR 50 ml
Krem pielęgnacyjny dla skóry suchej. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecany jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE CREAM nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

CARE EMULSION
WHITENER CARE EMULSIONnr.kat. 73 102 TB 100 ml
Opracowana w jednym z najnowocześnieszych niemieckich laboratoriów. Emulsja nawilżająco-pielęgnacyjna dla młodej skóry, jako pielęgnacja dzienna. Stosować do ciała, ramion, rąk. Dla mężczyzn zalecana jako płyn po goleniu. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecana jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE EMULSION nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

MASK
WHITENER MASKnr.kat. 73 103 JAR 50 ml
Pielęgnacyjną maseczkę / krem nałożyć 2-3 razy w tygodniu na twarz jak również na inne, wybrane miejsca. Nie nakładać na okolice oczu. Pozostawić na około 15-20 min. Pozostałe resztki maseczki można rozmasować w skórę lub zmyć.

ESSENCE CONCENTRE
WHITENER ESSENCE CONCENTREnr.kat. 73 104 BO 30 ml
Zawiera silnie skoncentrowany wyciąg ekstraktu Whitener.
Rekomendacja: Nakładać wieczorem, po oczyszczeniu skóry, lokalnie na wybrane miejsca, tam gdzie występuje skóra z nadmiarem pigmentu, plamy związane z procesem starzenia się, plamy barwnikowe, chloazma (przebarwienia). Dobrze rozmasować. Następnie nałożyć Whitener Emulsion lub Whitener Creme.


Wróć na górę ...

Perlamar Dead Sea Salt Therapy

Nie zawierają środków zapachowych.
Stosowane jako środki kosmetyczno pielęgnacyjne przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy), EGZEMIE i związanych z nimi atopowych zapaleniach skóry. Poprzez codzienną pielęgnację środkiem DEAD SEA SALT THERAPY wzmacnia się systematycznie rewitalizację skóry i poprawia jej zabezpieczenie.

CLEANSING GEL
FOAMING CLEANSING GELnr.kat. 78 003 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Neutralny dla skóry, pieni się, nie zawiera mydła. Żel oczyszczający wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO, do delikatnego i nie wysuszającego zmywania skóry. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać wilgotnymi rękoma i dobrze spienić. Po zakończeniu zabiegu dokładnie spłukać.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONnr.kat. 78 004 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. TONIC wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO uśmierza swędzenie. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej. Stosować jako wodę do twarzy, włosów (działanie przeciwłupieżowe) i gdy jest taka potrzeba w celu uśmierzenia swędzenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz lub inne wybrane części ciała.

CARE CREAM
CARE CREAMnr.kat. 78 001 JAR 50 ml
Krem do twarzy, szyi i dekoltu, zawierający wysokowartościowe składniki pielęgnacyjne, wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO. Szczególnie zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny do suchej i złuszczonej skóry, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozprowadzić. Zalecany także do lokalnego wykorzystania w łuku łokciowym, dołku podkolanowym itp.

CARE EMULSION
CARE EMULSIONnr.kat. 78 002 BO 250 ml
Emulsja do ciała, zawierająca wysokowartościowe składniki pielęgnacyjne, wzbogacona w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO. Szczególnie zalecana jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny do suchej i złuszczonej skóry, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Zalecana także dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennej pielęgnacji. Po kąpieli lub prysznicu nanieść na ciało i starannie rozprowadzić.

SHOWER AND HAIR
SHOWER AND HAIRnr.kat. 78 005 BO 250 ml
Substancje czynne pielęgnujące skórę, w połączeniu z działaniem SOLI z MORZA MARTWEGO, oczyszczają i chronią skórę nie wysuszając jej. Zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Uspokaja i odpręża. Szczególnie zalecany przy łupieżu i swędzeniu skóry głowy. Jest także bardzo dobry do wykorzystania dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennego stosowania pod prysznicem, przy myciu i kąpieli. Po użyciu dokładnie spłukać.

DEAD SEA SALT
DEAD SEA SALTnr.kat. 78 007 JAR 1000 g
Oryginalna Sól z Morza Martwego jest pełnowartościową solą do kąpieli, stosowaną do kąpieli pełnych i częściowych. Wysoka zawartość potasu, bromu, magnezu i wapnia ma pozytywny wpływ na cały organizm - ciało i skórę. Oryginalna Sól z Morza Martwego została przygotowana zgodnie z najnowszymi wynikami badań naukowych:
- dla zachowania zdrowego i naturalnego wyglądu skóry
- do stosowania przy stresie, wyczerpaniu i nerwowości
- dla ulżenia przy neurodermi, psoriasis (łuszczycy)
- do stosowania przy zanieczyszczeniach skóry
Rekomendacja: przy pełnej kapieli rozpuscić w gorącej wodzie, według własnych potrzeb, od 300 do 1000g Oryginalnej Soli z Morza Martwego. Następnie dolać zimnej wody do osiągnięcia żądanej temperatury kąpieli. Odprężyć się w wodzie przez około 10-20 min. Przy kąpieli częściowej rozpuścić w wodzie odpowiednio mniejszą ilość Oryginalnej Soli z Morza Martwego.


Wróć na górę ...

Perlamar Alga Spirulina

SPIRULINA PLATENSIS zaliczana jest do grupy najbardziej wartościowych alg. W jej składzie są substancje mineralne, pierwiastki śladowe: potas, wapń, magnez, żelazo, cynk, selen, a także nienasycone kwasy tłuszczowe, polisacharydy, białka, aminokwasy, witaminy E, B1, B2, B12 i beta-karoten. SPIRULINA PLATENSIS działa jako ANTYOXYDANT (przeciwutleniacz), czyli zabezpiecza przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW. Uwalnia skórę od substancji szkodliwych. Właściwości algi SPIRULINA PLATENSIS decydują o jej wysokiej skuteczności terapeutycznej. Są znane z działania leczniczego i aseptycznego. Szczególnie dobrze funkcjonuje dzięki niej proces dyfuzji molekuł poprzez błony komórkowe, który jest odpowiedzialny za transport substancji odżywczych do poszczególnych komórek.

SPIRULINA PLATENSIS
SPIRULINA PLATENSIS MICRO ALGA TABLETS - FOOD SUPPLEMENT
SPIRULINA PLATENSIS – tabletki – suplement diety
nr.kat. 76 000 BO 400 szt
Zawiera substancje mineralne, pierwiastki śladowe: potas, wapń, magnez, żelazo, cynk, selen, a także nienasycone kwasy tłuszczowe, polisacharydy, białka, aminokwasy, witaminy E, B1, B2, B12 i beta-karoten. Działa jako antyoxydant, Dzięki wysokiej zawartości chlorofilu wspiera wytwarzanie krwi, wzmacnia system odpornościowy organizmu. Wspiera i stabilizuje florę jelit. Wspomaga procesy rehabilitacyjne. Niezastąpiona przy stresie i wysiłku sportowym.
suplement diety dla WEGETARIAN
Rekomendacja: jako kuracja zażywać 3 razy po 2 tabletki dziennie w porze posiłku, przez 6 tygodni. Popić dużą ilością płynu. Dokładnie zamykać pojemnk. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed dziećmi !!!
CREAM DAY & NIGHT
MOISTURISING CREAM DAY & NIGHTnr.kat. 74 101 JAR 50 ml
Doskonały, nawilżający krem do skóry wysuszonej. Zabezpiecza skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska. a w szczególności przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: zalecany także dla skóry mieszanej. Jako podkład pod makijaż. Nakładać rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry.

CARE EMULSION
MOISTURISING CARE EMULSIONnr.kat. 74 102 BO 30 ml
Reguluje wilgotność skóry i zabezpiecza ją przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: całodzienna pielęgnacja młodej, wysuszonej i mieszanej skóry. Przy skórze suchej jako podkład pod krem dzienny (dodatkowe nawilżanie). Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

GEL MASK
MOISTURISING GEL MASKnr.kat. 74 103 JAR 50 ml
Maseczka żelowa nawilżająca, o działaniu odświeżającym, uspokajającym i ochładzającym, dla każdej skóry. Nawilża i uspokaja skórę po opalaniu. Działa jako ANTYOXYDANT (przeciwutleniacz), czyli zabezpiecza przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW. Uwalnia skórę od substancji szkodliwych.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu po oczyszczeniu skóry nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 min. Następnie zmyć wodą.


Wróć na górę ...

Perlamar Normalisante

PERLAMAR NORMALISANTE jest systemem pielęgnacyjnym do skóry zanieczyszczonej, tłustej i trądzikowej (pryszcze, zaczerwienienia, zaskórniki). Substancje czynne oparte są na bazie składników o działaniu regulującym powstawanie łoju, uspokajających i odbudowujących (hamamelis, kamfora, alantoina, witamina A+E). Substancja czynna ANTITALG (anty-łojowa) przyczynia się do normalizacji wydzielania łoju.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 109 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści pory skóry jednocześnie regulując wytwarzanie łoju, dlatego przeznaczone jest szczególnie dla skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Rekomendacja: rano i wieczorem mleczko nanieść na twarz. Rozprowadzić okrężnymi ruchami dłoni. Kończąc zmyć letnią wodą. Zastosować także TONIC LOTION aby odświeżyć skórę i nadać jej blasku.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 110 BO 200 ml
Uspokajający skórę tonik. Nie zawiera alkoholu. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, jednocześnie regulując wytwarzanie łoju.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz przy pomocy wacika, kończąc tym proxes oczyszczania skóry.

MASK ACNE
MASK ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 112 JAR 50 ml
Maseczka do peelingu (oczyszczająca skórę) zawiera glinkę Heilerde, Skutkiem jej działania skóra staje się świeża i pełna blasku.
Rekomendacja: stosować 1-2 razy w tygodniu (lub przed wyjściem, balem itp.), po uprzednim oczyszczeniu skóry. Nałożyć na twarz równomierną warstwę. Nie nakładać w okolicach oczu. Pozostawić na około 15-20 min. Następnie rozprowadzić wykonując okrężne ruchy wilgotnymi rękoma. Zmyć wodą.

CREAM ACNE
CREAM ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 111 TB 50 ml
Łagodzący krem pielęgnacyjny na dzień i noc. Odpowiedni jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: stosować rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry.

INTENSIVE ACNE
CONCENTRATE INTENSIVE ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 113 BO 20 ml
Skoncentrowany roztwór regulujący wydzielanie łoju, hamujący stany zapalne, antybakteryjny. Szczególnie zalecane przy PROSAKU (millium). Zapobiega powstawaniu nowych ognisk PROSAKU.
Rekomendacja: nakładać każdego wieczora po oczyszczeniu skóry i starannie rozmasować . Nakładać lokalnie na wybrane miejsca - pryszcze, zaskórniki, torbiele łojowe, zanieczyszczenia. (używając pipety uniknąć kontaktu z rękoma, dzięki temu roztwór nie zostanie skażony bakteriami).
UWAGA! pobierać roztwór tak by unikać kontaktu z rękoma, dzięki temu roztwór nie zostanie skażony bakteriami

EXTRACT AMPOULE
EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 114 3 ampułki 1,2 ml
Skoncentrowany roztwór w ampułkach zawiera substancje czynne nawilżające i ANTI TALG (anty-łojowe). 12 ampułek wystarcza na 4-6 tygodniową kurację, 2-3 ampułki na tydzień.
Rekomendacja: wieczorem po oczyszczeniu nałożyć na twarz i starannie rozprowadzić. Następnie nałożyć krem na noc. Przyczynia się do normalizacji wydzielania łoju i gwarantuje polepszenie wyglądu skóry.

MOISTURIZING SOFT CREAM GEL
MOISTURIZING SOFT CREAM GELNOWOŚĆnr.kat. 70 115 BO 50 ml
Beztłuszczowy, regulujący wydzielanie łoju żel nawilżający do skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Zawiera antybakteryjne substancje łagodzące, o działaniu przeciwzapalnym. Sprawiają one, że skóra uzyskuje jasny, świeży wygląd.
Rekomendacja: nakładać rano i wieczorem po zabiegach oczyszczających skórę, Starannie rozprowadzić. Dla skóry suchej żel nawilżający stosować rano jako podkład pod krem dzienny.


Wróć na górę ...

Perlamar Bodysilhouette

Produkt pielęgnacyjny zapobiegający cellulitowi, poprawiający sprężystość i witalizujący skórę. EKSTRAKTY MORSKIE w połączeniu z EKSTRAKTAMI ROŚLINNYMI aktywują proces przemiany materii w skórze. Obniżają nadmierny poziom wody i tłuszczu w tkankach. Działa wzmacniająco i naprężająco na tkankę łączną.

BODY & BUST SCRUB
EXFOLIATING BODY & BUST SCRUBnr.kat. 70 191 BO 200 ml
Usuwa skórę zrogowaciałą i złuszczoną (martwe komórki).
Rekomendacja: raz w tygodniu wykonać peeling ciała nakładając produkt na wilgotną skórę. Mokrymi rękoma, okrężnymi ruchami dłoni wykonać peeling. Następnie spłukać lub zmyć letnią wodą.

BODYMASK
FIRMING BODYMASKnr.kat. 70 181 JAR 250 ml
Zapobiega cellulitowi i utrzymuje elastyczność skóry. Efekt schłodzenia inicjuje przepływ limfy, przez co następuje głębokie oczyszczenie i odtrucie skóry. Produkt można nakładać od szyi aż do stóp. Substancje czynne odtruwają i ujędrniają skórę.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć na strefy skóry dotknięte problemem cellulitu. Pokryć folią lub celofanem. Pozostawić na około 20 min. Następnie spłukać lub zmyć letnią wodą.

CELLULITE CREAM
FIRMING CELLULITE CREAM EMULSIONnr.kat. 70 182 BO 200 ml
Zapobiega cellulitowi i poprawia kontury. Redukuje nadmiar tłuszczu i nadmierny poziom wody w tkankach.
Rekomendacja: rano i wieczorem po prysznicu lub kąpieli nałożyć na strefy skóry dotknięte problemem cellulitu i starannie rozprowadzić (rozmasować).

SHOWER GEL
VITAL MARIN BATH & SHOWER GELnr.kat. 70 014 BO 250 ml
Aktywuje przemianę materii skóry. Kremowa pianka czyni kąpiel lub prysznic niezwykłym przeżyciem. Tworzy warstwę ochronną przed związkami kwasowymi. Chroni skórę przed wysuszeniem.
Rekomendacja: stosować pod prysznicem i do kąpieli.

BODY EMULSION
VITAL MARIN MOISTURISING BODY EMULSIONnr.kat. 70 013 BO 250 ml
Płyn kosmetyczny nawilżający, przeznaczony do skóry suchej i wymagającej. Utrzymuje elastyczność i sprężystość skóry. Powstrzymuje procesy starzenia się skóry.
Rekomendacja: nałożyć po prysznicu lub kąpieli i rozmasować.

BUST EMULSION
BUST FIRMING EMULSIONnr.kat. 71 000 BO 50 ml
Napręża i wzmacnia tkankę łączną i ujędrnia skórę.
Rekomendacja: rano i wieczorem po prysznicu lub kąpieli nałożyć na biust i starannie rozmasować


Wróć na górę ...

Perlamar Natural Balance

PERLAMAR Natural Balance (witamina A – retinol) jest systemem pielęgnacyjnym, który przynosi ulgę skórze wrażliwej i uszkodzonej (np. działaniem słońca), zabezpiecza ją i regeneruje. Substancje czynne oparte są na bazie witaminy A – retinol i witaminy E.

HYDRO OIL
HYDRO OILnr.kat. 70 144 BO 250 ml
Delikatny, łagodny olejek pielęgnacyjny do skóry z witaminą A+E. Do delikatnej pielęgnacji twarzy i ciała niemowląt. Do masażu dla suchej i łuszczącej się skóry. Przeciw tworzeniu się zmarszczek. Do kosmetycznego leczenia uzupełniającego blizn, profilaktycznie przeciw pociążowym zmianom na skórze.
KĄPIEL LUKSUSOWA: do wody w wannie wlać 2-3 łyżki stołowe HYDRO OIL. Po kąpieli skóra będzie delikatna i miękka w dotyku.
KURACJA DLA WŁOSÓW: po umyciu głowy szamponem, zawartość 1-2 nakrętek z pojemnika HYDRO OIL rozmasować we włosach i na skórze głowy. Pozostawić na 3-5 min, a następnie spłukać letnią wodą. Substancje pielęgnacyjne pozostają na skórze i włosach (szczególnie zalecane przy psoriasis – łuszczycy).

CREAM
CREAMnr.kat. 70 141 JAR 50 ml
Odprężający, ochronny, regenerujący i działający całą dobę krem pielęgnujący z witaminą A+E. Zawiera olejek Jojoba, Aloe Vera. Przeznaczony dla każdej skóry, a szczególnie dla skóry wrażliwej, łuszczącej się i uszkodzonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry i starannie rozprowadzić. Po leczeniu trądzika w celu redukcji blizn.

MASK
MASKnr.kat. 70 142 JAR 50 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza maseczka z glinką HEILERDE, Jojoba, Aloe Vera, witaminami, dla podrażnionej i uszkodzonej skóry (skóra uszkodzona przez promienie słoneczne i trądzikowa).
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć równomierną warstwę na skórę twarzy, szyi i dekoltu (przy trądziku także na plecy). Pozostawić na 15-20 min, a następnie zmyć wodą.

BODY EMULSION
BODY EMULSIONnr.kat. 70 143 BO 250 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza emulsja do 24 godzinnej pielęgnacji ciała – zawiera ALOE VERA i olejek Jojoba. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej. Dla dorosłych, a także dla dzieci i niemowląt.
Rekomendacja: po prysznicu lub kąpieli, po opalaniu, na oparzenia słoneczne. Przy trądziku na plecach. Przy ekstremalnie suchej i łuskowatej skórze zmieszać z olejkiem HYDRO OIL. Skóra będzie delikatna i miękka.

WASHING MILK
WASHING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 145 BO 250 ml
Nowoczesny środek do higieny całego ciała opracowany na podstawie najnowszych osiągnięć nauki. Mleczko do kąpieli pieni się silnie, nie zawiera mydła. Do stosowania dla każdej skóry. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej, a także do higieny intymnej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć wilgotnymi rękoma. Po myciu spłukać letnią wodą.


Wróć na górę ...

Perlamar Sensitive Balance

PERLAMAR Sensitive Balance – bez środków zapachowych – system pielęgnacyjny dla nadwrażliwej i alergicznej skóry. Zalecany przy katarze siennym, alergii na środki spożywcze, leki i substancje zapachowe. Skład substancji czynnych oparty jest na bazie PANTHENOLU i ALOE VERA.

DAY & NIGHT CARE
DAY & NIGHT CAREnr.kat. 70 152 JAR 50 ml
Delikatny, odprężający, regenerujący krem na dzień i noc. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Działanie witaminy A+E, olejku migdałowego i masełka shea powoduje, że skóra staje się elastyczna i delikatna.

GEL CREAM
HYDRO-GEL CREAMnr.kat. 70 154 JAR 50 ml
Nawilżający żel pielęgnacyjny dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Nie zawiera tłuszczu i środków zapachowych. Panthenol i Aloe Vera odprężają nadwrażliwą skórę. Za właściwe nawilżenie odpowiada kwas hialuronowy.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać po oczyszczeniu skóry Dobrze rozprowadzić. Dla suchej skóry jako dodatkowy podkład pod krem dzienny lub nocny, także jako krem nawilżający. Również jako podkład pod makijaż. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu. Nie pozostawia tłustych plam. Szczególnie polecany po opalaniu się.

MASK
MASKnr.kat. 70 153 JAR 50 ml
Łagodna maseczka o działaniu odprężającym. Bez środków zapachowych. Zawiera glinkę Heilerde, Aloe Vera, olejek Jojoba. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć, po oczyszczeniu skóry, równomierną warstwę na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 min. Następnie zmyć letnią wodą.

EYE CARE GEL
HYDRO-INTENSIVE EYE CARE GELnr.kat. 70 155 JAR 15 ml
Łagodny, odprężający, beztłuszczowy, pielęgnacyjny żel o działaniu nawilżającym pod oczy. Bez środków zapachowych. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii. Zalecany dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe. Zabezpiecza okolice oczu przed wystąpieniem oznak starzenia się skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry na okolice oczu i starannie rozprowadzić. Stosować jako maseczkę pod oczy. Także jako podkład pod makijaz oczu.

EXTRAKT AMPOULE
EXTRAKT AMPOULEnr.kat. 70 156 3 ampułki 1,2 ml
Ampułki zawierają skoncentrowany roztwór środków przeznaczonych do stabilizacji stanu skóry i wzmocnienia jej odporności. 12 ampułek wystarcza na 4-6 tygodni kuracji – 2-3 ampułki w tygodniu.
Rekomendacja: nałożyć wieczorem po oczyszczeniu skóry na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować (oleisty roztwór). Następnie nałożyć krem na noc.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 149 BO 200 ml
Mleczko czyszczące nie zawiera żadnych środków zapachowych. Jest szczególnie zalecane do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii. Dzięki zawartości Aloe Vera mleczko doskonale nawilża skórę, a Panthenol ją uspokaja. Łagodzi pobudliwość skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć mleczko na twarz, szyję i dekolt. Rozmasować okrężnymi ruchami wilgotnych rąk. Następnie spłukać letnią wodą. Na zakończenie skórę orzeźwić przy pomocy Sensitive Balance Tonic Lotion.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 150 BO 200 ml
Tonik nie zawiera żadnych środków zapachowych. Jest szczególnie zalecany do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii. Dzięki zawartości Aloe Vera tonik doskonale nawilża skórę, a Panthenol ją uspokaja. Łagodzi pobudliwość skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem po wykonaniu zabiegów mleczkiem czyszczącym, nałożyć przy pomocy wacika i zakończyć oczyszczanie.

LIP CARE
LIP CARE BALM NEUTRALnr.kat. 70 157 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Bez zapachu.

LIP CARE
LIP CARE BALM CHERRYnr.kat. 70 158 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Zapach wiśni.

LIP CARE
LIP CARE BALM VANILLAnr.kat. 70 159 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Zapach wanilii.

LIP CARE
LIP CARE BALM STRAWBERRYnr.kat. 70 160 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Zapach truskawek.


Wróć na górę ...

Perlamar Stabilize Couperose

PERLAMAR Stabilize Couperose jest systemem pielęgnacyjnym przeznaczonym dla skóry skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty). Substancje czynne, na których oparte jest działanie produktu, to zioła lecznicze, które wzmacniają i odblokowują naczynia włoskowate, odprężając skórę.

CARE CREAM
CARE CREAMnr.kat. 70 121 JAR 50 ml
Uspokajający, odżywczy, ochronny krem do stosowania przez całą dobę. Przeznaczony dla skóry suchej, wrażliwej i alergicznej, skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty). Zalecany jako podkład pod makijaż.

MOISTURISING BALM
MOISTURISING BALMnr.kat. 70 123 BO 30 ml
Emulsja wzmacniająca układ naczyniowy, nawilżająca i regulująca wilgotność skóry. Dla skóry skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty).
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej dla młodej skóry w lecie. Jako podkład pod makijaż. Dla skóry suchej jako dodatkowy środek nawilżający pod krem dzienny. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

MASK
MASKnr.kat. 70 122 JAR 50 ml
Maseczka odprężająca i wzmacniająca oparta na glince Heilerde. Dla skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty).
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć równomierną warstwę na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 minut. Następnie zmyć letnią wodą.

Wróć na górę ...