wybierz ponownie grupę produktów

Produkty przeznaczone do pielęgnacji okolic oczu

Przeznaczone do pielęgnacji okolic oczu i warg, szczególnie przydatne do usuwania makijazu oczu

skóry w okolicach oczu, a takze w okolicach warg

EVERYTHING CLEANSER
EVERYTHING CLEANSER & MAKE-UP REMOVERnr.kat. 7 000 BO 50 ml lub 70 000 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści łagodnie i głęboko pory skóry. Rozpuszcza tłuste i hydrofilowe zanieczyszczenia. Wilgotnymi rękoma nanieść na twarz i szyję. Rozprowadzić mleczko okrężnymi ruchami dłoni. Zmyć czystą wodą.
Rekomendacja: bardzo dobrze nadaje się do usunięcia makijażu oczu.

EVERYTHING CLEANSER
EVERYTHING CLEANSER & MAKE-UP REMOVERnr.kat. 7 000 BO 50 ml lub 70 000 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści łagodnie i głęboko pory skóry. Rozpuszcza tłuste i hydrofilowe zanieczyszczenia. Wilgotnymi rękoma nanieść na twarz i szyję. Rozprowadzić mleczko okrężnymi ruchami dłoni. Zmyć czystą wodą.
Rekomendacja: bardzo dobrze nadaje się do usunięcia makijażu oczu.

EYE LIFTING GEL
FAVOURITE EYE LIFTING GELnr.kat. 70 006 JAR 15 ml
Napinający skórę i ochładzający oczy LIFTING GEL - redukuje zmarszczki w okolicy oczu i warg. Działa łagodząco na obrzmienia i woreczki łzowe. Szczególnie zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe. Nakładać rano i wieczorem. Starannie rozprowadzić.
Rekomendacja: zalecane jako podkład pod makijaż oczu.

EXTRACT AMPOULE
LIFTING EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 030 3 ampułki 1,2 ml
LIFTING AMPOULE zawiera wysoko skoncentrowane substancje czynne z Ekstraktu Morskiego i Kawioru. Zawartość ampułki nanieść na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować. Można stosować w okolicach oczu. Jest idealnym podkładem pod makijaż. Makijaż na wiele godzin - zastosuj najpierw Lifting Ampoule, a następnie środki pielęgnacji dziennej i po nich makijaż.
Rekomendacja: jako kuracja piękności – 2-3 ampułki na tydzień, w czasie 4-6 tygodni. Skóra stanie się spektakularnie promienna. Rzeźba skóry będzie delikatna (subtelna). Stanie się widoczna jej młodzieńcza świeżość.

CREAM
CREAMnr.kat. 70 131 JAR 50 ml
Wzbogacony krem pielęgnacyjny do odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry. Jego stosowanie reguluje gospodarkę wilgocią. Przywraca skórze elastyczność i sprężystość.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej i na noc. Stosować jako podkład pod makijaż.

MASK
MASKnr.kat. 70 132 JAR 50 ml
Nawilżająco pielęgnacyjna maseczka dla odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na 15-20 min. Ewentualnie resztę maseczki można rozprowadzić na skórze. Jest także odpowiednia jako maseczka na oczy.

EYE & LIP CONTUUR CREAM
EYE & LIP CONTUUR CREAM REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 059 JAR 15 ml
Do pielęgnacji naprężonej skóry w okolicy oczu i warg. Nie zawiera olejku z wierzby. Zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe. Można stosować jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry nałożyć w okolicach oczu i warg i starannie rozprowadzić.

EYE CARE GEL
HYDRO-INTENSIVE EYE CARE GELnr.kat. 70 155 JAR 15 ml
Łagodny, odprężający, beztłuszczowy, pielęgnacyjny żel o działaniu nawilżającym pod oczy. Bez środków zapachowych. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii. Zalecany dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe. Zabezpiecza okolice oczu przed wystąpieniem oznak starzenia się skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry na okolice oczu i starannie rozprowadzić. Stosować jako maseczkę pod oczy. Także jako podkład pod makijaz oczu.

EYE ACTIV HYDRO GEL
EYE ACTIV HYDRO GELnr.kat. 75 005 BO 15 ml
Redukuje zmarszczki w okolicach oczu i warg. Zapobiega powstawaniu ciemnych obwódek wokół oczu i cieniom pod oczami poprzez wzmocnienie ścianek naczyń włoskowatych, oraz poprawienie cyrkulacji w naczyniach limfatycznych.
Rekomendacja: nakładać rano i wieczorem wokół oczu i warg. Starannie rozmasować.

Wróć na górę ...