wybierz ponownie grupę produktów

Produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu

Przeznaczone do pielęgnacji skóry szczególnie narażonej na wpływ czynników zewnętrznych - twarzy, szyji i dekoltu

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 109 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści pory skóry jednocześnie regulując wytwarzanie łoju, dlatego przeznaczone jest szczególnie dla skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Rekomendacja: rano i wieczorem mleczko nanieść na twarz. Rozprowadzić okrężnymi ruchami dłoni. Kończąc zmyć letnią wodą. Zastosować także TONIC LOTION aby odświeżyć skórę i nadać jej blasku.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 110 BO 200 ml
Uspokajający skórę tonik. Nie zawiera alkoholu. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, jednocześnie regulując wytwarzanie łoju.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz przy pomocy wacika, kończąc tym proxes oczyszczania skóry.

EVERYTHING CLEANSER
EVERYTHING CLEANSER & MAKE-UP REMOVERnr.kat. 7 000 BO 50 ml lub 70 000 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści łagodnie i głęboko pory skóry. Rozpuszcza tłuste i hydrofilowe zanieczyszczenia. Wilgotnymi rękoma nanieść na twarz i szyję. Rozprowadzić mleczko okrężnymi ruchami dłoni. Zmyć czystą wodą.
Rekomendacja: bardzo dobrze nadaje się do usunięcia makijażu oczu.

EVERYTHING TONIC
EVERYTHING TONICnr.kat. 7 001 BO 50 ml lub 70 001 BO 200 ml
Witalizujący płyn kosmetyczny do twarzy. Zawiera aktywne składniki uzyskane z morza. Daje poczucie świeżości, oczyszcza, nawilża i ożywia wygląd skóry. Przygotowuje skórę do stosowania innych produktów PERLAMAR.

SCRUB PEELING
REFLECT EXFOLIATING SCRUB PEELINGnr.kat. 70 004 JAR 50 ml
Delikatny peeling do twarzy, szyi i dekoltu. Nanieść wilgotnymi rękoma i rozprowadzić peeling okrężnymi ruchami dłoni.
Rekomendacja: dla wrażliwej skóry do peelingu dodać mleczko oczyszczające.

DAYCARE CREAM
CLASSIC DAYCARE CREAMnr.kat. 70 002 JAR 50 ml
Krem dzienny zabezpiecza przede wszystkim przed negatywnym wpływem środowiska, promieniowaniem słonecznym i utratą wilgoci. Aktywny Ekstrakt Morski, jak również naturalne czynniki zatrzymujące wilgoć, zmniejszają przedwczesny proces starzenia się skóry. Idealny podkład pod makijaż.
Rekomendacja: dla skóry wysuszonej.

ENZYM MASK
MIRACLE BEAUTY ENZYM MASKnr.kat. 70 005 JAR 50 ml
Maseczka piękności - do każdej skóry. Ekstrakt Morski, glinka i substancje aktywne biologicznie oczyszczają pory, absorbują zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nanieść równomierną warstwę maseczki na twarz, szyję i dekolt. Nie pokrywać okolic oczu. Maseczkę pozostawić na około 15-20 min. Potem zmyć ją wodą. Skóra staje się jasna, świeża i sprężysta. W przypadku skóry mieszanej można MIRACLE BEAUTY ENZYM MASK stosować codziennie. Skóra staje się czysta i zdrowa.

INTENSIVE LOTION
BIOLOGICAL INTENSIVE LOTIONnr.kat. 70 008 BO 30 ml
Skoncentrowane SERUM z Ekstraktem Morskim i Kawiorem do twarzy, szyi i dekoltu. Regeneruje elastyczność i sprężystość skóry. Skóra staje się promienna i młodzieńczo świeża.
Rekomendacja: nałożyć wieczorem pod krem na noc.

NIGHTCARE CREAM
ENERGIC NIGHTCARE CREAMnr.kat. 70 003 JAR 50 ml
Krem na noc zaopatruje skórę w aktywny Ekstrakt Morski o dużym stężeniu. Zostanie ożywiona przemiana materii skóry, przyśpieszy proces odnawiania komórek. Skóra poddana rewitalizacji stanie się elastyczna i sprężysta.

DECOLLETE CREAM
MAXIMUM NECK & DECOLLETE CREAMnr.kat. 70 007 JAR 50 ml
Dzięki Ekstraktowi Morskiemu stała się możliwa skuteczna rewitalizacja specjalnie wrażliwej i zagrożonej tkanki na szyi i dekolcie. W krótkim czasie uwidocznią się: zrównoważenie przemiany materii, poprawienie ukrwienia i napięcia skóry.
Rekomendacja: nakładać rano i wieczorem. Starannie rozmasować. Nie pozostawia warstewki tłuszczu na skórze.

EXTRACT AMPOULE
LIFTING EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 030 3 ampułki 1,2 ml
LIFTING AMPOULE zawiera wysoko skoncentrowane substancje czynne z Ekstraktu Morskiego i Kawioru. Zawartość ampułki nanieść na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować. Można stosować w okolicach oczu. Jest idealnym podkładem pod makijaż. Makijaż na wiele godzin - zastosuj najpierw Lifting Ampoule, a następnie środki pielęgnacji dziennej i po nich makijaż.
Rekomendacja: jako kuracja piękności – 2-3 ampułki na tydzień, w czasie 4-6 tygodni. Skóra stanie się spektakularnie promienna. Rzeźba skóry będzie delikatna (subtelna). Stanie się widoczna jej młodzieńcza świeżość.

CREAM
CREAMnr.kat. 70 131 JAR 50 ml
Wzbogacony krem pielęgnacyjny do odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry. Jego stosowanie reguluje gospodarkę wilgocią. Przywraca skórze elastyczność i sprężystość.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej i na noc. Stosować jako podkład pod makijaż.

MASK
MASKnr.kat. 70 132 JAR 50 ml
Nawilżająco pielęgnacyjna maseczka dla odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na 15-20 min. Ewentualnie resztę maseczki można rozprowadzić na skórze. Jest także odpowiednia jako maseczka na oczy.

EYE LIFTING CREAM
EYE LIFTING CREAMnr.kat. 70 133 JAR 15 ml
Krem naprężający skórę w okolicach oczu i warg. Zapobiega powstawaniu zmarszczek.
Rekomendacja: Rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieść na okolice oczu i warg. Starannie rozprowadzić. Nie zawiera olejku z wierzby i dzięki temu szczególnie nadaje się do wrażliwych oczu. Zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe.

EXTRACT AMPOULE
EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 134 3 ampułki 1,2 ml
Ampułka zawiera skoncentrowany roztwór z Ekstraktu Morskiego, Kawioru i LIPIDÓW do regeneracji wrażliwej skóry.
Rekomendacja: zawartość ampułki nanieść na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować. Następnie nałożyć krem pielęgnacyjny. Jako kuracja piękności – 2-3 ampułki na tydzień w ciągu 4-6 tygodni. Skóra stanie się młodzieńcza i promienna.

DAY & NIGHT REPAIR CREAM
DAY & NIGHT REPAIR CREAMnr.kat. 70 029 JAR 50 ml
Krem z FUNKCJĄ WITALNĄ dla wymagającej skóry. Do stosowania jako dzienny i/lub jako krem na noc. Także jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: zastosowanie jako kuracja dla młodej skóry, ale także zalecany dla dojrzałej, wrażliwej skóry do długotrwałej pielęgnacji.

FACE MASK REPAIR
FACE MASK REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 039 JAR 50 ml
Maseczka – krem pielęgnacyjny, nawilża skórę i dostarcza nowej energii do jej komórek.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nanieść na twarz, szyję i dekolt. Pozwolić oddziaływać około 15-20 min. Resztki maseczki można rozprowadzić po skórze.

EYE & LIP CONTUUR CREAM
EYE & LIP CONTUUR CREAM REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 059 JAR 15 ml
Do pielęgnacji naprężonej skóry w okolicy oczu i warg. Nie zawiera olejku z wierzby. Zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe. Można stosować jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry nałożyć w okolicach oczu i warg i starannie rozprowadzić.

REPAIR ANTI AGING
SERUM CONCENTRATE REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 049 BO 30 ml
Siła ENERGII dla komórek skóry. Rekomendacja: zastosowanie jako kuracja dla młodej skóry, ale także zalecany dla dojrzałej, wrażliwej skóry do długotrwałej pielęgnacji. Wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieść na twarz, szyję i dekolt. Następnie nałożyć krem na noc.

ACTIV CREAM
CAVIAR SILK CELL ACTIV CREAMnr.kat. 70 050 JAR 50 ml
Dla każdej skóry. Proteiny z jedwabiu nawilżają skórę i wygładzają jej powierzchnię. Kawior i pochodzące z morza minerały aktywują przemianę materii w komórkach i dostarczają skórze wysokowartościowe substancje odżywcze. Witamina E, A i karoten zabezpieczają skórę przed WOLNYMI RODNIKAMI i przed przedwczesnym starzeniem. Filtr UVA + UVB zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych.
Rekomendacja: stosować jako krem dzienny. Nałożyć po oczyszczeniu skóry i starannie rozprowadzić.

ACTIV MASK
CAVIAR SILK CELL ACTIV MASKnr.kat. 70 051 JAR 50 ml
Maseczka napręża skórę i wzmacnia tkankę łączną. Proteiny z jedwabiu nawilżają skórę. Kawior, Q10 i naturalne olejki pielęgnacyjne dostarczają skórze nowej energii i zabezpieczają ją przed WOLNYMI RODNIKAMI. Utrzymują elastyczność i sprężystość skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć na twarz i szyję. Pozwolić oddziaływać około 15-20 min, aż maseczka wyschnie i stwardnieje. Następnie zmyć ciepłą wodą. Na koniec nałożyć CAVIAR SILK CELL ACTIV CREAM i starannie rozprowadzić.


CARE CREAM
WHITENER CARE CREAMnr.kat. 73 101 JAR 50 ml
Krem pielęgnacyjny dla skóry suchej. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecany jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE CREAM nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

CARE EMULSION
WHITENER CARE EMULSIONnr.kat. 73 102 TB 100 ml
Opracowana w jednym z najnowocześnieszych niemieckich laboratoriów. Emulsja nawilżająco-pielęgnacyjna dla młodej skóry, jako pielęgnacja dzienna. Stosować do ciała, ramion, rąk. Dla mężczyzn zalecana jako płyn po goleniu. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecana jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE EMULSION nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

MASK
WHITENER MASKnr.kat. 73 103 JAR 50 ml
Pielęgnacyjną maseczkę / krem nałożyć 2-3 razy w tygodniu na twarz jak również na inne, wybrane miejsca. Nie nakładać na okolice oczu. Pozostawić na około 15-20 min. Pozostałe resztki maseczki można rozmasować w skórę lub zmyć.

ESSENCE CONCENTRE
WHITENER ESSENCE CONCENTREnr.kat. 73 104 BO 30 ml
Zawiera silnie skoncentrowany wyciąg ekstraktu Whitener.
Rekomendacja: Nakładać wieczorem, po oczyszczeniu skóry, lokalnie na wybrane miejsca, tam gdzie występuje skóra z nadmiarem pigmentu, plamy związane z procesem starzenia się, plamy barwnikowe, chloazma (przebarwienia). Dobrze rozmasować. Następnie nałożyć Whitener Emulsion lub Whitener Creme.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONnr.kat. 78 004 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. TONIC wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO uśmierza swędzenie. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej. Stosować jako wodę do twarzy, włosów (działanie przeciwłupieżowe) i gdy jest taka potrzeba w celu uśmierzenia swędzenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz lub inne wybrane części ciała.

CARE CREAM
CARE CREAMnr.kat. 78 001 JAR 50 ml
Krem do twarzy, szyi i dekoltu, zawierający wysokowartościowe składniki pielęgnacyjne, wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO. Szczególnie zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny do suchej i złuszczonej skóry, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozprowadzić. Zalecany także do lokalnego wykorzystania w łuku łokciowym, dołku podkolanowym itp.

CREAM DAY & NIGHT
MOISTURISING CREAM DAY & NIGHTnr.kat. 74 101 JAR 50 ml
Doskonały, nawilżający krem do skóry wysuszonej. Zabezpiecza skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska. a w szczególności przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: zalecany także dla skóry mieszanej. Jako podkład pod makijaż. Nakładać rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry.

CARE EMULSION
MOISTURISING CARE EMULSIONnr.kat. 74 102 BO 30 ml
Reguluje wilgotność skóry i zabezpiecza ją przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: całodzienna pielęgnacja młodej, wysuszonej i mieszanej skóry. Przy skórze suchej jako podkład pod krem dzienny (dodatkowe nawilżanie). Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

GEL MASK
MOISTURISING GEL MASKnr.kat. 74 103 JAR 50 ml
Maseczka żelowa nawilżająca, o działaniu odświeżającym, uspokajającym i ochładzającym, dla każdej skóry. Nawilża i uspokaja skórę po opalaniu. Działa jako ANTYOXYDANT (przeciwutleniacz), czyli zabezpiecza przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW. Uwalnia skórę od substancji szkodliwych.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu po oczyszczeniu skóry nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 min. Następnie zmyć wodą.

MASK ACNE
MASK ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 112 JAR 50 ml
Maseczka do peelingu (oczyszczająca skórę) zawiera glinkę Heilerde, Skutkiem jej działania skóra staje się świeża i pełna blasku.
Rekomendacja: stosować 1-2 razy w tygodniu (lub przed wyjściem, balem itp.), po uprzednim oczyszczeniu skóry. Nałożyć na twarz równomierną warstwę. Nie nakładać w okolicach oczu. Pozostawić na około 15-20 min. Następnie rozprowadzić wykonując okrężne ruchy wilgotnymi rękoma. Zmyć wodą.

CREAM ACNE
CREAM ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 111 TB 50 ml
Łagodzący krem pielęgnacyjny na dzień i noc. Odpowiedni jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: stosować rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry.

INTENSIVE ACNE
CONCENTRATE INTENSIVE ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 113 BO 20 ml
Skoncentrowany roztwór regulujący wydzielanie łoju, hamujący stany zapalne, antybakteryjny. Szczególnie zalecane przy PROSAKU (millium). Zapobiega powstawaniu nowych ognisk PROSAKU.
Rekomendacja: nakładać każdego wieczora po oczyszczeniu skóry i starannie rozmasować . Nakładać lokalnie na wybrane miejsca - pryszcze, zaskórniki, torbiele łojowe, zanieczyszczenia. (używając pipety uniknąć kontaktu z rękoma, dzięki temu roztwór nie zostanie skażony bakteriami).
UWAGA! pobierać roztwór tak by unikać kontaktu z rękoma, dzięki temu roztwór nie zostanie skażony bakteriami

EXTRACT AMPOULE
EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 114 3 ampułki 1,2 ml
Skoncentrowany roztwór w ampułkach zawiera substancje czynne nawilżające i ANTI TALG (anty-łojowe). 12 ampułek wystarcza na 4-6 tygodniową kurację, 2-3 ampułki na tydzień.
Rekomendacja: wieczorem po oczyszczeniu nałożyć na twarz i starannie rozprowadzić. Następnie nałożyć krem na noc. Przyczynia się do normalizacji wydzielania łoju i gwarantuje polepszenie wyglądu skóry.

MASK
MASKnr.kat. 70 142 JAR 50 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza maseczka z glinką HEILERDE, Jojoba, Aloe Vera, witaminami, dla podrażnionej i uszkodzonej skóry (skóra uszkodzona przez promienie słoneczne i trądzikowa).
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć równomierną warstwę na skórę twarzy, szyi i dekoltu (przy trądziku także na plecy). Pozostawić na 15-20 min, a następnie zmyć wodą.

DAYCARE
DAYCAREnr.kat. 70 151 JAR 50 ml
Łagodny, odprężający krem dzienny. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Zrezygnowano z użycia filtrów UV, zwiększając tolerancję na jego stosowanie. Witaminy A+E wzmacniają i chronią skórę przed negatywnym oddziaływaniem środowiska. Zalecany jako podkład pod makijaż.

NIGHTCARE
NIGHTCAREnr.kat. 70 152 JAR 50 ml
Delikatny, odprężający, regenerujący krem na noc. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Działanie witaminy A+E, olejku migdałowego i masełka shea powoduje, że skóra staje się elastyczna i delikatna.

GEL CREAM
HYDRO-GEL CREAMnr.kat. 70 154 JAR 50 ml
Nawilżający żel pielęgnacyjny dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Nie zawiera tłuszczu i środków zapachowych. Panthenol i Aloe Vera odprężają nadwrażliwą skórę. Za właściwe nawilżenie odpowiada kwas hialuronowy.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać po oczyszczeniu skóry Dobrze rozprowadzić. Dla suchej skóry jako dodatkowy podkład pod krem dzienny lub nocny, także jako krem nawilżający. Również jako podkład pod makijaż. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu. Nie pozostawia tłustych plam. Szczególnie polecany po opalaniu się.

MASK
MASKnr.kat. 70 153 JAR 50 ml
Łagodna maseczka o działaniu odprężającym. Bez środków zapachowych. Zawiera glinkę Heilerde, Aloe Vera, olejek Jojoba. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć, po oczyszczeniu skóry, równomierną warstwę na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 min. Następnie zmyć letnią wodą.

EYE CARE GEL
HYDRO-INTENSIVE EYE CARE GELnr.kat. 70 155 JAR 15 ml
Łagodny, odprężający, beztłuszczowy, pielęgnacyjny żel o działaniu nawilżającym pod oczy. Bez środków zapachowych. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii. Zalecany dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe. Zabezpiecza okolice oczu przed wystąpieniem oznak starzenia się skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry na okolice oczu i starannie rozprowadzić. Stosować jako maseczkę pod oczy. Także jako podkład pod makijaz oczu.

EXTRAKT AMPOULE
EXTRAKT AMPOULEnr.kat. 70 156 3 ampułki 1,2 ml
Ampułki zawierają skoncentrowany roztwór środków przeznaczonych do stabilizacji stanu skóry i wzmocnienia jej odporności. 12 ampułek wystarcza na 4-6 tygodni kuracji – 2-3 ampułki w tygodniu.
Rekomendacja: nałożyć wieczorem po oczyszczeniu skóry na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować (oleisty roztwór). Następnie nałożyć krem na noc.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 149 BO 200 ml
Mleczko czyszczące nie zawiera żadnych środków zapachowych. Jest szczególnie zalecane do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii. Dzięki zawartości Aloe Vera mleczko doskonale nawilża skórę, a Panthenol ją uspokaja. Łagodzi pobudliwość skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć mleczko na twarz, szyję i dekolt. Rozmasować okrężnymi ruchami wilgotnych rąk. Następnie spłukać letnią wodą. Na zakończenie skórę orzeźwić przy pomocy Sensitive Balance Tonic Lotion.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 150 BO 200 ml
Tonik nie zawiera żadnych środków zapachowych. Jest szczególnie zalecany do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii. Dzięki zawartości Aloe Vera tonik doskonale nawilża skórę, a Panthenol ją uspokaja. Łagodzi pobudliwość skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem po wykonaniu zabiegów mleczkiem czyszczącym, nałożyć przy pomocy wacika i zakończyć oczyszczanie.

CARE CREAM
CARE CREAMnr.kat. 70 121 JAR 50 ml
Uspokajający, odżywczy, ochronny krem do stosowania przez całą dobę. Przeznaczony dla skóry suchej, wrażliwej i alergicznej, skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty). Zalecany jako podkład pod makijaż.

MOISTURISING BALM
MOISTURISING BALMnr.kat. 70 123 BO 30 ml
Emulsja wzmacniająca układ naczyniowy, nawilżająca i regulująca wilgotność skóry. Dla skóry skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty).
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej dla młodej skóry w lecie. Jako podkład pod makijaż. Dla skóry suchej jako dodatkowy środek nawilżający pod krem dzienny. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

MASK
MASKnr.kat. 70 122 JAR 50 ml
Maseczka odprężająca i wzmacniająca oparta na glince Heilerde. Dla skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty).
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć równomierną warstwę na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 minut. Następnie zmyć letnią wodą.

ACTIVE CLEANSING MILK
ACTIVE CLEANSING MILK, MAKE-UP REMOVERnr.kat. 75 000 BO 200 ml
Łagodne, oczyszczające mleczko kosmetyczne dla każdej skóry, także dla suchej i wrażliwej. Delikatnie i głęboko czyści pory.
Rekomendacja: rano i wieczorem oczyścić dokładnie mleczkiem skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie zmyć skórę ciepłą wodą. Na koniec jeszcze raz oczyścić skórę przy pomocy ACTIVE TONIC LOTION. Skóra zostanie odświeżona, aktywowane będą jej funkcje biologiczne.

ACTIVE TONIC LOTION
ACTIVE TONIC LOTIONnr.kat. 75 001 BO 200 ml
Tonik do twarzy dla każdej skóry, także dla suchej i wrażliwej. Oczyszcza; odświeża i aktywuje jej funkcje biologiczne. Przygotowuje skórę pod krem/emulsję pielęgnacyjną.
Rekomendacja: rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry mleczkiem kosmetycznym, zwilżyć wacik tonikiem i nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

CREAM
CREAMnr.kat. 75 002 JAR 50 ml
Krem pielęgnujący dla skóry wysuszonej i suchej. Ekstrakt z oliwek i witamina E chronią skórę przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW, wzmacniają system odpornościowy i stymulują biologiczne funkcje skóry. Naturalny ANTI AGING przeciwdziała powstawaniu zmarszczek.
Rekomendacja: nałożyć wieczorem po oczyszczeniu skóry i starannie rozprowadzić.

ACTIVE MASK
ACTIVE MASKnr.kat. 75 004 JAR 50 ml
Maseczka piękności dla każdego typu skóry, a szczególnie dla skóry wrażliwej i suchej. Ujędrnia i oczyszcza jej pory. Nadaje skórze świeży i odprężony wygląd.
Rekomendacja: nałożyć maseczkę, po oczyszczeniu skóry, na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na około 15-20 min, aż maseczka przyschnie. Następnie zmyć ciepłą wodą. Po usunięciu maseczki oczyścić skórę przy pomocy ACTIVE TONIC LOTION. Następnie nałożyć zawartość IMMUNE CONCENTRATE AMPOULE i starannie rozmasować. Na zakończenie zastosować krem dzienny lub na noc, odpowiednio dobrany do typu skóry

HYDRO CREAM
HYDRO CREAMnr.kat. 75 003 JAR 50 ml
Krem nawilżający dla skóry wysuszonej, i suchej. Ekstrakt z oliwek chroni przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW i wzmacnia system odpornościowy skóry. Reguluje stopień nawilżenia skóry i nadaje jej świeży i promienny wygląd. Stosować jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: nakładać rano, po oczyszczeniu skóry, i starannie rozprowadzić.

EYE ACTIV HYDRO GEL
EYE ACTIV HYDRO GELnr.kat. 75 005 BO 15 ml
Redukuje zmarszczki w okolicach oczu i warg. Zapobiega powstawaniu ciemnych obwódek wokół oczu i cieniom pod oczami poprzez wzmocnienie ścianek naczyń włoskowatych, oraz poprawienie cyrkulacji w naczyniach limfatycznych.
Rekomendacja: nakładać rano i wieczorem wokół oczu i warg. Starannie rozmasować.

SKIN PERFECT AGE CONCENTRATE
SKIN PERFECT AGE CONCENTRATEnr.kat. 75 006 BO 30 ml
Zapobiega tworzeniu się zmarszczek mimicznych. Łagodzi napięcie i skurcze mięśni mimicznych. Łagodzi również istniejące zmarszczki mimiczne.
Rekomendacja: nakładać na wybrane miejsca rano i wieczorem. Następnie nałożyć krem na dzień lub na noc.

HYDRO EMULSION
HYDRO EMULSIONnr.kat. 75 007 BO 30 ml
Emulsja nawilżająca dla skóry suchej i wrażliwej. Zabezpiecza skórę przed WOLNYMI RODNIKAMI.
Rekomendacja: jako beztłuszczowa pielęgnacja dzienna. Dla suchej skóry nałożyć pod środki pielęgnacji dziennej. Dla mężczyzn jako pielęgnacyjny płyn po goleniu.

IMMUNE CONCENTRATE AMPOULE
IMMUNE CONCENTRATE AMPOULEnr.kat. 75 008 6 ampułek 1,5 ml
Ampułki zawierają ANTI AGING – zestaw naturalnych substancji czynnych, które zapobiegają przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek. Zostaje wzmocniony system odpornościowy skóry. Stymuluje działanie jej biologicznych funkcji. Dzięki dodatkowi Ekstraktu z Papai skóra uzyskuje świeży i promienny wygląd.
Rekomendacja: po oczyszczeniu skóry ACTIVE CLEANSING MILK i ACTIVE TONIC LOTION zawartość ampułki IMMUNE CONCENTRATE nałożyć na twarz, szyję i dekolt i starannie rozmasować. Następnie nałożyć krem pielęgnacyjny. Jako kuracja – powtarzać 2-3 razy w tygodniu przez 4 tygodnie.

WASHING MILK
WASHING MILK (FOAM CLEANSER)nr.kat. 700 20 BO - 200ml
Mleczko do mycia przeznaczone do każdej skóry, a szczególnie do skóry tłustej, mieszanej i zanieczyszczonej. Pieni się. Nie zawiera mydła. Oczyszcza skórę delikatnie, ale głęboko, nie wysuszając jej.
Z tego względu zalecane do codziennego mycia twarzy, szyi i dekoltu.
Rekomendacja:rano i wieczorem nanieść wigotnymi rękoma i starannie wyemulgować. Następnie spłukać wodą.

SEA SALT MINERAL
SEA SALT MINERALnr.kat. 700 25
Delikatny peeling do twarzy i ciała z olejkiem jojoba, cytryną, solą z Morza Martwego oraz minerałami.
Idealnie okrągłe cząsteczki peelingu delikatnie usuwają resztki martwego naskórka, płytsze zaskórniaki i zanieczyszczenia nie uszkadzając powierzchni skóry. Kosmetyk ten aktywizuje i poprawia ukrwienie skóry, działa odżywczo, odblokowuje pory skóry oraz pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w tkance.
Po zastosowaniu peelingu skóra nabiera blasku i zdrowego kolorytu, staje się miękka, wygładzona i ujędrniona.
Rekomendacja:rano i wieczorem na oczyszczoną skórę nanieść wilgotnymi dłońmi niewielką ilość peelingu i delikatnie masować przez 2-3 minuty. Podczas masowania, sól z minerałami zawarta w preparacie rozpuści się. Następnie spłukać twarz / wziąć prysznic. Proces oczyszczania dokończyć tonikiem.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILK FOR DRY AND SENSITIVE SKINnr.kat. 700 22 BO - 200ml
Mleczko oczyszczające, także do usuwania makijażu, przeznaczone do skóry suchej i wrazliwej.
Wzbogacone składnikami nawilżającymi (olejek z jojoba oraz olejek ze słodkich migdałów). Pozostawia skórę czystą i miękką w dotyku.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz, szyję i dekolt. Wilgotnymi rękoma, okrężnymi ruchami dłoni oczyszcić skórę. Następnie spłukać letnią wodą. Proces oczyszczania dokończyć tonikiem.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILK FOR NORMAL AND MIXED SKINnr.kat. 700 24 BO - 200ml
Mleczko oczyszczające przeznaczone do skóry normalnej i mieszanej.
Delikatnie i głęboko oczyszcza pory skóry. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i bakterie nie wysuszając skóry i nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Delikatnie nawilża i wygładza pozostawiając wrażenie świeżości i odprężenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz, szyję i dekolt. Wilgotnymi rękoma, okrężnymi ruchami dłoni oczyszcić skórę. Następnie spłukać letnią wodą. Proces oczyszczania dokończyć tonikiem.

TONIC LOTION
TONIC LOTION FOR DRY AND SENSITIVE SKINnr.kat. 700 21 BO - 200ml
Tonik przeznaczony do skóry suchej i wrazliwej.
Zawiera wyciąg z aloesu, rumianku oraz alantoinę. Pomaga przywrócić skórze prawidłowy stopień nawilżenia i łagodzi podrażnienia.
Rekomendacja: nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz, szyję i dekolt.

TONIC LOTION
TONIC LOTION FOR NORMAL AND MIXED SKINnr.kat. 700 23 BO - 200ml
Tonik przeznaczony do skóry normalnej i mieszanej.
Pomaga przywrócić równowagę hydro-lipidową naskórka, reguluje pH skóry i pracę gruczołów łojowych. Stymuluje, odświeża i dodaje skórze blasku i energii.
Rekomendacja: nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz, szyję i dekolt.

Wróć na górę ...