wybierz ponownie grupę produktów

Produkty przeznaczone do pielęgnacji całego ciała

Przeznaczone do pielęgnacji skóry całego ciała, przywrócona zostanie jej świeżość i blask.

tr>
CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 109 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści pory skóry jednocześnie regulując wytwarzanie łoju, dlatego przeznaczone jest szczególnie dla skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Rekomendacja: rano i wieczorem mleczko nanieść na twarz. Rozprowadzić okrężnymi ruchami dłoni. Kończąc zmyć letnią wodą. Zastosować także TONIC LOTION aby odświeżyć skórę i nadać jej blasku.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 110 BO 200 ml
Uspokajający skórę tonik. Nie zawiera alkoholu. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, jednocześnie regulując wytwarzanie łoju.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz przy pomocy wacika, kończąc tym proxes oczyszczania skóry.

BALANCING CREAM
HARMONIE SKIN BALANCING CREAMnr.kat. 70 009 JAR 50 ml
Do fizjologicznego zrównoważenia skóry. Ekstrakt z ostryg pobudza przemianę materii skóry, oczyszcza i odkaża naskórek, wzmacnia tkankę łączną.
Rekomendacja: dla skóry mieszanej (duże pory) jako pielęgnacja dzienna. Dla skóry suchej stosować jako kurację – najlepiej w okresie letnim. W przypadku występowania uczucia napięcia skóry polecamy stosować emulsję nawilżającą HYDRO ENERGIC MOISTURISING EMULSION jako podkład pod HARMONIE SKIN BALANCING CREAM. Zalecane do pielęgnacji dziennej i na noc.

CREAM HYDRATANT
HYDRO ENERGIC CREAM HYDRATANTnr.kat. 70 010 JAR 50 ml
24 godzinny krem dla młodej, odwodnionej skóry. Reguluje gospodarkę wilgocią i zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych.
Rekomendacja: stosować jako podkład pod makijaż.

MOISTURISING EMULSION
HYDRO ENERGIC MOISTURISING EMULSIONnr.kat. 70 011 BO 30 ml
Emulsja nawilżająca, regulująca koncentrację wilgotności skóry. Dla każdego typu skóry.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej. Jako podkład pod makijaż. Przy skórze suchej nakładać jako podkład pod krem dzienny. Dla mężczyzn – jako płyn po goleniu.

LIFT EMULSION
HYDRO ENERGIC HYDRATANT LIFT EMULSIONnr.kat. 70 012 BO 30 ml
Emulsja, działająca nawilżająco i naprężająco, jest zalecana dla suchej, skłonnej do zmarszczek, skóry.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej (w lecie). Także jako podkład pod makijaż. Dla suchej skóry stosować jako podkład pod środki pielęgnacji dziennej. Dla mężczyzn - jako płyn po goleniu.

NIGHTCARE CREAM
ENERGIC NIGHTCARE CREAMnr.kat. 70 003 JAR 50 ml
Krem na noc zaopatruje skórę w aktywny Ekstrakt Morski o dużym stężeniu. Zostanie ożywiona przemiana materii skóry, przyśpieszy proces odnawiania komórek. Skóra poddana rewitalizacji stanie się elastyczna i sprężysta.

CREAM
CREAMnr.kat. 70 131 JAR 50 ml
Wzbogacony krem pielęgnacyjny do odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry. Jego stosowanie reguluje gospodarkę wilgocią. Przywraca skórze elastyczność i sprężystość.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej i na noc. Stosować jako podkład pod makijaż.

DAY & NIGHT REPAIR CREAM
DAY & NIGHT REPAIR CREAMnr.kat. 70 029 JAR 50 ml
Krem z FUNKCJĄ WITALNĄ dla wymagającej skóry. Do stosowania jako dzienny i/lub jako krem na noc. Także jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: zastosowanie jako kuracja dla młodej skóry, ale także zalecany dla dojrzałej, wrażliwej skóry do długotrwałej pielęgnacji.

EMULSION ANTI AGING
BODY FIRMING EMULSION ANTI AGINGnr.kat. 7183 BO 100 ml
Delikatny aromat, pielęgnacyjne olejki: migdałowy i jojoba, ekstrakt z alg i Q10 Co Enzym zabezpieczają i pielęgnują skórę. BODY EMULSION nawilża skórę i zabezpiecza ją przed WOLNYMI RODNIKAMI.
Rekomendacja: po prysznicu lub kąpieli obficie nanieść na ciało i starannie rozprowadzić po skórze. Świeży, długotrwały aromat będzie towarzyszyć Wam przez cały dzień.

ACTIV CREAM
CAVIAR SILK CELL ACTIV CREAMnr.kat. 70 050 JAR 50 ml
Dla każdej skóry. Proteiny z jedwabiu nawilżają skórę i wygładzają jej powierzchnię. Kawior i pochodzące z morza minerały aktywują przemianę materii w komórkach i dostarczają skórze wysokowartościowe substancje odżywcze. Witamina E, A i karoten zabezpieczają skórę przed WOLNYMI RODNIKAMI i przed przedwczesnym starzeniem. Filtr UVA + UVB zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych.
Rekomendacja: stosować jako krem dzienny. Nałożyć po oczyszczeniu skóry i starannie rozprowadzić.

CARE CREAM
WHITENER CARE CREAMnr.kat. 73 101 JAR 50 ml
Krem pielęgnacyjny dla skóry suchej. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecany jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE CREAM nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

CARE EMULSION
WHITENER CARE EMULSIONnr.kat. 73 102 TB 100 ml
Opracowana w jednym z najnowocześnieszych niemieckich laboratoriów. Emulsja nawilżająco-pielęgnacyjna dla młodej skóry, jako pielęgnacja dzienna. Stosować do ciała, ramion, rąk. Dla mężczyzn zalecana jako płyn po goleniu. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecana jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE EMULSION nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

CLEANSING GEL
FOAMING CLEANSING GELnr.kat. 78 003 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Neutralny dla skóry, pieni się, nie zawiera mydła. Żel oczyszczający wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO, do delikatnego i nie wysuszającego zmywania skóry. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać wilgotnymi rękoma i dobrze spienić. Po zakończeniu zabiegu dokładnie spłukać.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONnr.kat. 78 004 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. TONIC wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO uśmierza swędzenie. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej. Stosować jako wodę do twarzy, włosów (działanie przeciwłupieżowe) i gdy jest taka potrzeba w celu uśmierzenia swędzenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz lub inne wybrane części ciała.

CARE EMULSION
CARE EMULSIONnr.kat. 78 002 BO 250 ml
Emulsja do ciała, zawierająca wysokowartościowe składniki pielęgnacyjne, wzbogacona w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO. Szczególnie zalecana jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny do suchej i złuszczonej skóry, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Zalecana także dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennej pielęgnacji. Po kąpieli lub prysznicu nanieść na ciało i starannie rozprowadzić.

SHOWER AND HAIR
SHOWER AND HAIRnr.kat. 78 005 BO 250 ml
Substancje czynne pielęgnujące skórę, w połączeniu z działaniem SOLI z MORZA MARTWEGO, oczyszczają i chronią skórę nie wysuszając jej. Zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Uspokaja i odpręża. Szczególnie zalecany przy łupieżu i swędzeniu skóry głowy. Jest także bardzo dobry do wykorzystania dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennego stosowania pod prysznicem, przy myciu i kąpieli. Po użyciu dokładnie spłukać.

DEAD SEA SALT
DEAD SEA SALTnr.kat. 78 007 JAR 1000 g
Oryginalna Sól z Morza Martwego jest pełnowartościową solą do kąpieli, stosowaną do kąpieli pełnych i częściowych. Wysoka zawartość potasu, bromu, magnezu i wapnia ma pozytywny wpływ na cały organizm - ciało i skórę. Oryginalna Sól z Morza Martwego została przygotowana zgodnie z najnowszymi wynikami badań naukowych:
- dla zachowania zdrowego i naturalnego wyglądu skóry
- do stosowania przy stresie, wyczerpaniu i nerwowości
- dla ulżenia przy neurodermi, psoriasis (łuszczycy)
- do stosowania przy zanieczyszczeniach skóry
Rekomendacja: przy pełnej kapieli rozpuscić w gorącej wodzie, według własnych potrzeb, od 300 do 1000g Oryginalnej Soli z Morza Martwego. Następnie dolać zimnej wody do osiągnięcia żądanej temperatury kąpieli. Odprężyć się w wodzie przez około 10-20 min. Przy kąpieli częściowej rozpuścić w wodzie odpowiednio mniejszą ilość Oryginalnej Soli z Morza Martwego.

CREAM DAY & NIGHT
MOISTURISING CREAM DAY & NIGHTnr.kat. 74 101 JAR 50 ml
Doskonały, nawilżający krem do skóry wysuszonej. Zabezpiecza skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska. a w szczególności przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: zalecany także dla skóry mieszanej. Jako podkład pod makijaż. Nakładać rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry.

CARE EMULSION
MOISTURISING CARE EMULSIONnr.kat. 74 102 BO 30 ml
Reguluje wilgotność skóry i zabezpiecza ją przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: całodzienna pielęgnacja młodej, wysuszonej i mieszanej skóry. Przy skórze suchej jako podkład pod krem dzienny (dodatkowe nawilżanie). Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

CREAM ACNE
CREAM ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 111 TB 50 ml
Łagodzący krem pielęgnacyjny na dzień i noc. Odpowiedni jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: stosować rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry.

INTENSIVE ACNE
CONCENTRATE INTENSIVE ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 113 BO 20 ml
Skoncentrowany roztwór regulujący wydzielanie łoju, hamujący stany zapalne, antybakteryjny. Szczególnie zalecane przy PROSAKU (millium). Zapobiega powstawaniu nowych ognisk PROSAKU.
Rekomendacja: nakładać każdego wieczora po oczyszczeniu skóry i starannie rozmasować . Nakładać lokalnie na wybrane miejsca - pryszcze, zaskórniki, torbiele łojowe, zanieczyszczenia. (używając pipety uniknąć kontaktu z rękoma, dzięki temu roztwór nie zostanie skażony bakteriami).
UWAGA! pobierać roztwór tak by unikać kontaktu z rękoma, dzięki temu roztwór nie zostanie skażony bakteriami

BODY & BUST SCRUB
EXFOLIATING BODY & BUST SCRUBnr.kat. 70 191 BO 200 ml
Usuwa skórę zrogowaciałą i złuszczoną (martwe komórki).
Rekomendacja: raz w tygodniu wykonać peeling ciała nakładając produkt na wilgotną skórę. Mokrymi rękoma, okrężnymi ruchami dłoni wykonać peeling. Następnie spłukać lub zmyć letnią wodą.

BODYMASK
FIRMING BODYMASKnr.kat. 70 181 JAR 250 ml
Zapobiega cellulitowi i utrzymuje elastyczność skóry. Efekt schłodzenia inicjuje przepływ limfy, przez co następuje głębokie oczyszczenie i odtrucie skóry. Produkt można nakładać od szyi aż do stóp. Substancje czynne odtruwają i ujędrniają skórę.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć na strefy skóry dotknięte problemem cellulitu. Pokryć folią lub celofanem. Pozostawić na około 20 min. Następnie spłukać lub zmyć letnią wodą.

CELLULITE CREAM
FIRMING CELLULITE CREAM EMULSIONnr.kat. 70 182 BO 200 ml
Zapobiega cellulitowi i poprawia kontury. Redukuje nadmiar tłuszczu i nadmierny poziom wody w tkankach.
Rekomendacja: rano i wieczorem po prysznicu lub kąpieli nałożyć na strefy skóry dotknięte problemem cellulitu i starannie rozprowadzić (rozmasować).

SHOWER GEL
VITAL MARIN BATH & SHOWER GELnr.kat. 70 014 BO 250 ml
Aktywuje przemianę materii skóry. Kremowa pianka czyni kąpiel lub prysznic niezwykłym przeżyciem. Tworzy warstwę ochronną przed związkami kwasowymi. Chroni skórę przed wysuszeniem.
Rekomendacja: stosować pod prysznicem i do kąpieli.

BODY EMULSION
VITAL MARIN MOISTURISING BODY EMULSIONnr.kat. 70 013 BO 250 ml
Płyn kosmetyczny nawilżający, przeznaczony do skóry suchej i wymagającej. Utrzymuje elastyczność i sprężystość skóry. Powstrzymuje procesy starzenia się skóry.
Rekomendacja: nałożyć po prysznicu lub kąpieli i rozmasować.

BUST EMULSION
BUST FIRMING EMULSIONnr.kat. 71 000 BO 50 ml
Napręża i wzmacnia tkankę łączną i ujędrnia skórę.
Rekomendacja: rano i wieczorem po prysznicu lub kąpieli nałożyć na biust i starannie rozmasować

CREAM
CREAMnr.kat. 70 141 JAR 50 ml
Odprężający, ochronny, regenerujący i działający całą dobę krem pielęgnujący z witaminą A+E. Zawiera olejek Jojoba, Aloe Vera. Przeznaczony dla każdej skóry, a szczególnie dla skóry wrażliwej, łuszczącej się i uszkodzonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry i starannie rozprowadzić. Po leczeniu trądzika w celu redukcji blizn.

BODY EMULSION
BODY EMULSIONnr.kat. 70 143 BO 250 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza emulsja do 24 godzinnej pielęgnacji ciała – zawiera ALOE VERA i olejek Jojoba. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej. Dla dorosłych, a także dla dzieci i niemowląt.
Rekomendacja: po prysznicu lub kąpieli, po opalaniu, na oparzenia słoneczne. Przy trądziku na plecach. Przy ekstremalnie suchej i łuskowatej skórze zmieszać z olejkiem HYDRO OIL. Skóra będzie delikatna i miękka.

WASHING MILK
WASHING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 145 BO 250 ml
Nowoczesny środek do higieny całego ciała opracowany na podstawie najnowszych osiągnięć nauki. Mleczko do kąpieli pieni się silnie, nie zawiera mydła. Do stosowania dla każdej skóry. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej, a także do higieny intymnej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć wilgotnymi rękoma. Po myciu spłukać letnią wodą.

DAYCARE
DAYCAREnr.kat. 70 151 JAR 50 ml
Łagodny, odprężający krem dzienny. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Zrezygnowano z użycia filtrów UV, zwiększając tolerancję na jego stosowanie. Witaminy A+E wzmacniają i chronią skórę przed negatywnym oddziaływaniem środowiska. Zalecany jako podkład pod makijaż.

NIGHTCARE
NIGHTCAREnr.kat. 70 152 JAR 50 ml
Delikatny, odprężający, regenerujący krem na noc. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Działanie witaminy A+E, olejku migdałowego i masełka shea powoduje, że skóra staje się elastyczna i delikatna.

GEL CREAM
HYDRO-GEL CREAMnr.kat. 70 154 JAR 50 ml
Nawilżający żel pielęgnacyjny dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Nie zawiera tłuszczu i środków zapachowych. Panthenol i Aloe Vera odprężają nadwrażliwą skórę. Za właściwe nawilżenie odpowiada kwas hialuronowy.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać po oczyszczeniu skóry Dobrze rozprowadzić. Dla suchej skóry jako dodatkowy podkład pod krem dzienny lub nocny, także jako krem nawilżający. Również jako podkład pod makijaż. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu. Nie pozostawia tłustych plam. Szczególnie polecany po opalaniu się.

CARE CREAM
CARE CREAMnr.kat. 70 121 JAR 50 ml
Uspokajający, odżywczy, ochronny krem do stosowania przez całą dobę. Przeznaczony dla skóry suchej, wrażliwej i alergicznej, skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty). Zalecany jako podkład pod makijaż.

HYDRO CREAM
HYDRO CREAMnr.kat. 75 003 JAR 50 ml
Krem nawilżający dla skóry wysuszonej, i suchej. Ekstrakt z oliwek chroni przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW i wzmacnia system odpornościowy skóry. Reguluje stopień nawilżenia skóry i nadaje jej świeży i promienny wygląd. Stosować jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: nakładać rano, po oczyszczeniu skóry, i starannie rozprowadzić.

ACTIVE BODY SHOWER OIL
ACTIVE BODY SHOWER OILnr.kat. 75 071 BO 250 ml
Olejek pod prysznic. Obficie pieni się, czyszcząc i pielęgnując skórę w czasie kąpieli. Ekstrakt z oliwek zmieszany z świeżym aromatem trawy cytrynowej powoduje, że kąpiel pod prysznicem staje się szczególnym przeżyciem. Skóra zostaje delikatnie oczyszczona i przygotowana do dalszej pielęgnacji środkiem BODY ACTIVE EMULSION.
Rekomendacja: nałożyć na mokrą skórę, starannie rozprowadzić i spienić. Następnie spłukać wodą.

BODY ACTIVE EMULSION
BODY ACTIVE EMULSIONnr.kat. 75 070 BO 250 ml
Stabilizuje poziom wilgotności skóry. Dzięki temu zostanie utrzymana jej elastyczność i sprężystość. Chroni skórę przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW, wzmacnia jej system odpornościowy.
Rekomendacja: nakładać na całe ciało rano i wieczorem, po kąpieli lub prysznicu. Starannie rozmasować.

SEA SALT MINERAL
SEA SALT MINERALnr.kat. 700 25
Delikatny peeling do twarzy i ciała z olejkiem jojoba, cytryną, solą z Morza Martwego oraz minerałami.
Idealnie okrągłe cząsteczki peelingu delikatnie usuwają resztki martwego naskórka, płytsze zaskórniaki i zanieczyszczenia nie uszkadzając powierzchni skóry. Kosmetyk ten aktywizuje i poprawia ukrwienie skóry, działa odżywczo, odblokowuje pory skóry oraz pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w tkance.
Po zastosowaniu peelingu skóra nabiera blasku i zdrowego kolorytu, staje się miękka, wygładzona i ujędrniona.
Rekomendacja:rano i wieczorem na oczyszczoną skórę nanieść wilgotnymi dłońmi niewielką ilość peelingu i delikatnie masować przez 2-3 minuty. Podczas masowania, sól z minerałami zawarta w preparacie rozpuści się. Następnie spłukać twarz / wziąć prysznic. Proces oczyszczania dokończyć tonikiem.

Wróć na górę ...