wybierz ponownie grupę produktów

Produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów

Przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy i włosów

TONIC LOTION
TONIC LOTIONnr.kat. 78 004 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. TONIC wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO uśmierza swędzenie. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej. Stosować jako wodę do twarzy, włosów (działanie przeciwłupieżowe) i gdy jest taka potrzeba w celu uśmierzenia swędzenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz lub inne wybrane części ciała.

SHOWER AND HAIR
SHOWER AND HAIRnr.kat. 78 005 BO 250 ml
Substancje czynne pielęgnujące skórę, w połączeniu z działaniem SOLI z MORZA MARTWEGO, oczyszczają i chronią skórę nie wysuszając jej. Zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Uspokaja i odpręża. Szczególnie zalecany przy łupieżu i swędzeniu skóry głowy. Jest także bardzo dobry do wykorzystania dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennego stosowania pod prysznicem, przy myciu i kąpieli. Po użyciu dokładnie spłukać.

HYDRO OIL
HYDRO OILnr.kat. 70 144 BO 250 ml
Delikatny, łagodny olejek pielęgnacyjny do skóry z witaminą A+E. Do delikatnej pielęgnacji twarzy i ciała niemowląt. Do masażu dla suchej i łuszczącej się skóry. Przeciw tworzeniu się zmarszczek. Do kosmetycznego leczenia uzupełniającego blizn, profilaktycznie przeciw pociążowym zmianom na skórze.
KĄPIEL LUKSUSOWA: do wody w wannie wlać 2-3 łyżki stołowe HYDRO OIL. Po kąpieli skóra będzie delikatna i miękka w dotyku.
KURACJA DLA WŁOSÓW: po umyciu głowy szamponem, zawartość 1-2 nakrętek z pojemnika HYDRO OIL rozmasować we włosach i na skórze głowy. Pozostawić na 3-5 min, a następnie spłukać letnią wodą. Substancje pielęgnacyjne pozostają na skórze i włosach (szczególnie zalecane przy psoriasis – łuszczycy).

???????
PERFECT EVERY DAY SHAMPOOnr.kat. 75 080 BO 250 ml
Łagodny szampon do codziennego mycia włosów. Ekstrakt z oliwek chroni włosy przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW. Ekstrakt z kofeiny wzmacnia cebulki włosów. Zapobiega wypadaniu włosów i przedłuża ich fazę wzrostu.
Rekomendacja: najpierw wstępnie umyć włosy i spłukać je wodą. Następnie starannie rozmasować szampon we włosach i w skórę głowy. Pozostawić przynajmniej na około 2 minuty. Następnie dobrze spłukać ciepłą wodą. Do dalszej pielęgnacji wykorzystać balsam PERFECT EVERY DAY HAIR PACK.

EVERY DAY HAIR PACK
PERFECT EVERY DAY HAIR PACKnr.kat. 75 081 BO 250 ml
Balsam do codziennej pielęgnacji włosów. Ekstrakt z oliwek powoduje, że włosy są miękkie, mają jedwabisty połysk. Chroni przed WOLNYMI RODNIKAMI. Ekstrakt z kofeiny wzmacnia cebulki włosów. Zapobiega wypadaniu włosów i przedłuża ich fazę wzrostu.
Rekomendacja: po umyciu włosów nałożyć balsam na włosy i na skórę głowy. Starannie rozmasować. Pozostawić na około 3-5 min, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Wróć na górę ...