wybierz ponownie grupę produktów

Produkty szczególnie pomocne w leczeniu trądziku

Przeznaczone do pielęgnacji skóry zanieczyszczonej, tłustej i trądzikowej (pryszcze, zaczerwienienia, zaskórniki). Substancje czynne oparte są na bazie składników o działaniu regulującym powstawanie łoju, uspokajających i odbudowujących (hamamelis, kamfora, alantoina, witamina A+E). Substancja czynna ANTITALG (anty-łojowa) przyczynia się do normalizacji wydzielania łoju.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 109 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści pory skóry jednocześnie regulując wytwarzanie łoju, dlatego przeznaczone jest szczególnie dla skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Rekomendacja: rano i wieczorem mleczko nanieść na twarz. Rozprowadzić okrężnymi ruchami dłoni. Kończąc zmyć letnią wodą. Zastosować także TONIC LOTION aby odświeżyć skórę i nadać jej blasku.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 110 BO 200 ml
Uspokajający skórę tonik. Nie zawiera alkoholu. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, jednocześnie regulując wytwarzanie łoju.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz przy pomocy wacika, kończąc tym proxes oczyszczania skóry.

MASK ACNE
MASK ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 112 JAR 50 ml
Maseczka do peelingu (oczyszczająca skórę) zawiera glinkę Heilerde, Skutkiem jej działania skóra staje się świeża i pełna blasku.
Rekomendacja: stosować 1-2 razy w tygodniu (lub przed wyjściem, balem itp.), po uprzednim oczyszczeniu skóry. Nałożyć na twarz równomierną warstwę. Nie nakładać w okolicach oczu. Pozostawić na około 15-20 min. Następnie rozprowadzić wykonując okrężne ruchy wilgotnymi rękoma. Zmyć wodą.

CREAM ACNE
CREAM ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 111 TB 50 ml
Łagodzący krem pielęgnacyjny na dzień i noc. Odpowiedni jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: stosować rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry.

INTENSIVE ACNE
CONCENTRATE INTENSIVE ACNE & OILY SKINnr.kat. 70 113 BO 20 ml
Skoncentrowany roztwór regulujący wydzielanie łoju, hamujący stany zapalne, antybakteryjny. Szczególnie zalecane przy PROSAKU (millium). Zapobiega powstawaniu nowych ognisk PROSAKU.
Rekomendacja: nakładać każdego wieczora po oczyszczeniu skóry i starannie rozmasować . Nakładać lokalnie na wybrane miejsca - pryszcze, zaskórniki, torbiele łojowe, zanieczyszczenia. (używając pipety uniknąć kontaktu z rękoma, dzięki temu roztwór nie zostanie skażony bakteriami).
UWAGA! pobierać roztwór tak by unikać kontaktu z rękoma, dzięki temu roztwór nie zostanie skażony bakteriami

EXTRACT AMPOULE
EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 114 3 ampułki 1,2 ml
Skoncentrowany roztwór w ampułkach zawiera substancje czynne nawilżające i ANTI TALG (anty-łojowe). 12 ampułek wystarcza na 4-6 tygodniową kurację, 2-3 ampułki na tydzień.
Rekomendacja: wieczorem po oczyszczeniu nałożyć na twarz i starannie rozprowadzić. Następnie nałożyć krem na noc. Przyczynia się do normalizacji wydzielania łoju i gwarantuje polepszenie wyglądu skóry.

MOISTURIZING SOFT CREAM GEL
MOISTURIZING SOFT CREAM GELnr.kat. 70 115 BO 50 ml
Beztłuszczowy, regulujący wydzielanie łoju żel nawilżający do skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Zawiera antybakteryjne substancje łagodzące, o działaniu przeciwzapalnym. Sprawiają one, że skóra uzyskuje jasny, świeży wygląd.
Rekomendacja: nakładać rano i wieczorem po zabiegach oczyszczających skórę, Starannie rozprowadzić. Dla skóry suchej żel nawilżający stosować rano jako podkład pod krem dzienny.

BODY EMULSION
BODY EMULSIONnr.kat. 70 143 BO 250 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza emulsja do 24 godzinnej pielęgnacji ciała – zawiera ALOE VERA i olejek Jojoba. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej. Dla dorosłych, a także dla dzieci i niemowląt.
Rekomendacja: po prysznicu lub kąpieli, po opalaniu, na oparzenia słoneczne. Przy trądziku na plecach. Przy ekstremalnie suchej i łuskowatej skórze zmieszać z olejkiem HYDRO OIL. Skóra będzie delikatna i miękka.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILK FOR NORMAL AND MIXED SKINnr.kat. 700 24 BO - 200ml
Mleczko oczyszczające przeznaczone do skóry normalnej i mieszanej.
Delikatnie i głęboko oczyszcza pory skóry. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i bakterie nie wysuszając skóry i nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Delikatnie nawilża i wygładza pozostawiając wrażenie świeżości i odprężenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz, szyję i dekolt. Wilgotnymi rękoma, okrężnymi ruchami dłoni oczyszcić skórę. Następnie spłukać letnią wodą. Proces oczyszczania dokończyć tonikiem.

WASHING MILK
WASHING MILK (FOAM CLEANSER)nr.kat. 700 20 BO - 200ml
Mleczko do mycia przeznaczone do każdej skóry, a szczególnie do skóry tłustej, mieszanej i zanieczyszczonej. Pieni się. Nie zawiera mydła. Oczyszcza skórę delikatnie, ale głęboko, nie wysuszając jej.
Z tego względu zalecane do codziennego mycia twarzy, szyi i dekoltu.
Rekomendacja:rano i wieczorem nanieść wigotnymi rękoma i starannie wyemulgować. Następnie spłukać wodą.

Wróć na górę ...