wybierz ponownie grupę produktów

Produkty szczególnie pomocne w leczeniu
łuszczycy - psoriasis

Nie zawierają środków zapachowych.
Stosowane jako środki kosmetyczno pielęgnacyjne przy PSORIASIS - łuszczycy. Poprzez codzienną pielęgnację środkiem DEAD SEA SALT THERAPY wzmacnia się systematycznie rewitalizację skóry i poprawia jej zabezpieczenie.

CLEANSING GEL
FOAMING CLEANSING GELnr.kat. 78 003 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Neutralny dla skóry, pieni się, nie zawiera mydła. Żel oczyszczający wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO, do delikatnego i nie wysuszającego zmywania skóry. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać wilgotnymi rękoma i dobrze spienić. Po zakończeniu zabiegu dokładnie spłukać.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONnr.kat. 78 004 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. TONIC wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO uśmierza swędzenie. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej. Stosować jako wodę do twarzy, włosów (działanie przeciwłupieżowe) i gdy jest taka potrzeba w celu uśmierzenia swędzenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz lub inne wybrane części ciała.

CARE CREAM
CARE CREAMnr.kat. 78 001 JAR 50 ml
Krem do twarzy, szyi i dekoltu, zawierający wysokowartościowe składniki pielęgnacyjne, wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO. Szczególnie zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny do suchej i złuszczonej skóry, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozprowadzić. Zalecany także do lokalnego wykorzystania w łuku łokciowym, dołku podkolanowym itp.

CARE EMULSION
CARE EMULSIONnr.kat. 78 002 BO 250 ml
Emulsja do ciała, zawierająca wysokowartościowe składniki pielęgnacyjne, wzbogacona w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO. Szczególnie zalecana jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny do suchej i złuszczonej skóry, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Zalecana także dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennej pielęgnacji. Po kąpieli lub prysznicu nanieść na ciało i starannie rozprowadzić.

SHOWER AND HAIR
SHOWER AND HAIRnr.kat. 78 005 BO 250 ml
Substancje czynne pielęgnujące skórę, w połączeniu z działaniem SOLI z MORZA MARTWEGO, oczyszczają i chronią skórę nie wysuszając jej. Zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Uspokaja i odpręża. Szczególnie zalecany przy łupieżu i swędzeniu skóry głowy. Jest także bardzo dobry do wykorzystania dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennego stosowania pod prysznicem, przy myciu i kąpieli. Po użyciu dokładnie spłukać.

DEAD SEA SALT
DEAD SEA SALTnr.kat. 78 007 JAR 1000 g
Oryginalna Sól z Morza Martwego jest pełnowartościową solą do kąpieli, stosowaną do kąpieli pełnych i częściowych. Wysoka zawartość potasu, bromu, magnezu i wapnia ma pozytywny wpływ na cały organizm - ciało i skórę. Oryginalna Sól z Morza Martwego została przygotowana zgodnie z najnowszymi wynikami badań naukowych:
- dla zachowania zdrowego i naturalnego wyglądu skóry
- do stosowania przy stresie, wyczerpaniu i nerwowości
- dla ulżenia przy neurodermi, psoriasis (łuszczycy)
- do stosowania przy zanieczyszczeniach skóry
Rekomendacja: przy pełnej kapieli rozpuscić w gorącej wodzie, według własnych potrzeb, od 300 do 1000g Oryginalnej Soli z Morza Martwego. Następnie dolać zimnej wody do osiągnięcia żądanej temperatury kąpieli. Odprężyć się w wodzie przez około 10-20 min. Przy kąpieli częściowej rozpuścić w wodzie odpowiednio mniejszą ilość Oryginalnej Soli z Morza Martwego.

Wróć na górę ...