wybierz ponownie grupę produktów

Produkty szczególnie pomocne w usuwaniu blizn

Szczególnie przydatne po leczeniu trądzika w celu redukcji blizn.

HYDRO OIL
HYDRO OILnr.kat. 70 144 BO 250 ml
Delikatny, łagodny olejek pielęgnacyjny do skóry z witaminą A+E. Do delikatnej pielęgnacji twarzy i ciała niemowląt. Do masażu dla suchej i łuszczącej się skóry. Przeciw tworzeniu się zmarszczek. Do kosmetycznego leczenia uzupełniającego blizn, profilaktycznie przeciw pociążowym zmianom na skórze.
KĄPIEL LUKSUSOWA: do wody w wannie wlać 2-3 łyżki stołowe HYDRO OIL. Po kąpieli skóra będzie delikatna i miękka w dotyku.
KURACJA DLA WŁOSÓW: po umyciu głowy szamponem, zawartość 1-2 nakrętek z pojemnika HYDRO OIL rozmasować we włosach i na skórze głowy. Pozostawić na 3-5 min, a następnie spłukać letnią wodą. Substancje pielęgnacyjne pozostają na skórze i włosach (szczególnie zalecane przy psoriasis – łuszczycy).

CREAM
CREAMnr.kat. 70 141 JAR 50 ml
Odprężający, ochronny, regenerujący i działający całą dobę krem pielęgnujący z witaminą A+E. Zawiera olejek Jojoba, Aloe Vera. Przeznaczony dla każdej skóry, a szczególnie dla skóry wrażliwej, łuszczącej się i uszkodzonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry i starannie rozprowadzić. Po leczeniu trądzika w celu redukcji blizn.

MASK
MASKnr.kat. 70 142 JAR 50 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza maseczka z glinką HEILERDE, Jojoba, Aloe Vera, witaminami, dla podrażnionej i uszkodzonej skóry (skóra uszkodzona przez promienie słoneczne i trądzikowa).
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć równomierną warstwę na skórę twarzy, szyi i dekoltu (przy trądziku także na plecy). Pozostawić na 15-20 min, a następnie zmyć wodą.

Wróć na górę ...