wybierz ponownie grupę produktów

Produkty szczególnie pomocne w leczeniu alergii

Bez środków zapachowych System pielęgnacyjny dla nadwrażliwej i alergicznej skóry. Zalecany przy katarze siennym, alergii na środki spożywcze, leki i substancje zapachowe. Skład substancji czynnych oparty jest na bazie PANTHENOLU i ALOE VERA.

DAYCARE
DAYCAREnr.kat. 70 151 JAR 50 ml
Łagodny, odprężający krem dzienny. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Zrezygnowano z użycia filtrów UV, zwiększając tolerancję na jego stosowanie. Witaminy A+E wzmacniają i chronią skórę przed negatywnym oddziaływaniem środowiska. Zalecany jako podkład pod makijaż.

NIGHTCARE
NIGHTCAREnr.kat. 70 152 JAR 50 ml
Delikatny, odprężający, regenerujący krem na noc. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Działanie witaminy A+E, olejku migdałowego i masełka shea powoduje, że skóra staje się elastyczna i delikatna.

GEL CREAM
HYDRO-GEL CREAMnr.kat. 70 154 JAR 50 ml
Nawilżający żel pielęgnacyjny dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Nie zawiera tłuszczu i środków zapachowych. Panthenol i Aloe Vera odprężają nadwrażliwą skórę. Za właściwe nawilżenie odpowiada kwas hialuronowy.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać po oczyszczeniu skóry Dobrze rozprowadzić. Dla suchej skóry jako dodatkowy podkład pod krem dzienny lub nocny, także jako krem nawilżający. Również jako podkład pod makijaż. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu. Nie pozostawia tłustych plam. Szczególnie polecany po opalaniu się.

MASK
MASKnr.kat. 70 153 JAR 50 ml
Łagodna maseczka o działaniu odprężającym. Bez środków zapachowych. Zawiera glinkę Heilerde, Aloe Vera, olejek Jojoba. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć, po oczyszczeniu skóry, równomierną warstwę na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 min. Następnie zmyć letnią wodą.

EYE CARE GEL
HYDRO-INTENSIVE EYE CARE GELnr.kat. 70 155 JAR 15 ml
Łagodny, odprężający, beztłuszczowy, pielęgnacyjny żel o działaniu nawilżającym pod oczy. Bez środków zapachowych. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii. Zalecany dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe. Zabezpiecza okolice oczu przed wystąpieniem oznak starzenia się skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry na okolice oczu i starannie rozprowadzić. Stosować jako maseczkę pod oczy. Także jako podkład pod makijaz oczu.

EXTRAKT AMPOULE
EXTRAKT AMPOULEnr.kat. 70 156 3 ampułki 1,2 ml
Ampułki zawierają skoncentrowany roztwór środków przeznaczonych do stabilizacji stanu skóry i wzmocnienia jej odporności. 12 ampułek wystarcza na 4-6 tygodni kuracji – 2-3 ampułki w tygodniu.
Rekomendacja: nałożyć wieczorem po oczyszczeniu skóry na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować (oleisty roztwór). Następnie nałożyć krem na noc.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 149 BO 200 ml
Mleczko czyszczące nie zawiera żadnych środków zapachowych. Jest szczególnie zalecane do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii. Dzięki zawartości Aloe Vera mleczko doskonale nawilża skórę, a Panthenol ją uspokaja. Łagodzi pobudliwość skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć mleczko na twarz, szyję i dekolt. Rozmasować okrężnymi ruchami wilgotnych rąk. Następnie spłukać letnią wodą. Na zakończenie skórę orzeźwić przy pomocy Sensitive Balance Tonic Lotion.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 150 BO 200 ml
Tonik nie zawiera żadnych środków zapachowych. Jest szczególnie zalecany do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii. Dzięki zawartości Aloe Vera tonik doskonale nawilża skórę, a Panthenol ją uspokaja. Łagodzi pobudliwość skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem po wykonaniu zabiegów mleczkiem czyszczącym, nałożyć przy pomocy wacika i zakończyć oczyszczanie.

LIP CARE
LIP CARE BALM NEUTRALNOWOŚĆnr.kat. 70 157 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Bez zapachu.

LIP CARE
LIP CARE BALM CHERRYNOWOŚĆnr.kat. 70 158 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Zapach wiśni.

LIP CARE
LIP CARE BALM VANILLANOWOŚĆnr.kat. 70 159 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Zapachu wanilii.

Nie zawierają środków zapachowych.
Stosowane jako środki kosmetyczno pielęgnacyjne przy schorzeniach o podłozu alergicznym, atopowych zapaleniach skóry. Poprzez codzienną pielęgnację środkiem DEAD SEA SALT THERAPY wzmacnia się systematycznie rewitalizację skóry i poprawia jej zabezpieczenie.

CLEANSING GEL
FOAMING CLEANSING GELnr.kat. 78 003 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Neutralny dla skóry, pieni się, nie zawiera mydła. Żel oczyszczający wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO, do delikatnego i nie wysuszającego zmywania skóry. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać wilgotnymi rękoma i dobrze spienić. Po zakończeniu zabiegu dokładnie spłukać.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONnr.kat. 78 004 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. TONIC wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO uśmierza swędzenie. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej. Stosować jako wodę do twarzy, włosów (działanie przeciwłupieżowe) i gdy jest taka potrzeba w celu uśmierzenia swędzenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz lub inne wybrane części ciała.

CARE CREAM
CARE CREAMnr.kat. 78 001 JAR 50 ml
Krem do twarzy, szyi i dekoltu, zawierający wysokowartościowe składniki pielęgnacyjne, wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO. Szczególnie zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny do suchej i złuszczonej skóry, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozprowadzić. Zalecany także do lokalnego wykorzystania w łuku łokciowym, dołku podkolanowym itp.

CARE EMULSION
CARE EMULSIONnr.kat. 78 002 BO 250 ml
Emulsja do ciała, zawierająca wysokowartościowe składniki pielęgnacyjne, wzbogacona w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO. Szczególnie zalecana jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny do suchej i złuszczonej skóry, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Zalecana także dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennej pielęgnacji. Po kąpieli lub prysznicu nanieść na ciało i starannie rozprowadzić.

SHOWER AND HAIR
SHOWER AND HAIRnr.kat. 78 005 BO 250 ml
Substancje czynne pielęgnujące skórę, w połączeniu z działaniem SOLI z MORZA MARTWEGO, oczyszczają i chronią skórę nie wysuszając jej. Zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Uspokaja i odpręża. Szczególnie zalecany przy łupieżu i swędzeniu skóry głowy. Jest także bardzo dobry do wykorzystania dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennego stosowania pod prysznicem, przy myciu i kąpieli. Po użyciu dokładnie spłukać.

DEAD SEA SALT
DEAD SEA SALTnr.kat. 78 007 JAR 1000 g
Oryginalna Sól z Morza Martwego jest pełnowartościową solą do kąpieli, stosowaną do kąpieli pełnych i częściowych. Wysoka zawartość potasu, bromu, magnezu i wapnia ma pozytywny wpływ na cały organizm - ciało i skórę. Oryginalna Sól z Morza Martwego została przygotowana zgodnie z najnowszymi wynikami badań naukowych:
- dla zachowania zdrowego i naturalnego wyglądu skóry
- do stosowania przy stresie, wyczerpaniu i nerwowości
- dla ulżenia przy neurodermi, psoriasis (łuszczycy)
- do stosowania przy zanieczyszczeniach skóry
Rekomendacja: przy pełnej kapieli rozpuscić w gorącej wodzie, według własnych potrzeb, od 300 do 1000g Oryginalnej Soli z Morza Martwego. Następnie dolać zimnej wody do osiągnięcia żądanej temperatury kąpieli. Odprężyć się w wodzie przez około 10-20 min. Przy kąpieli częściowej rozpuścić w wodzie odpowiednio mniejszą ilość Oryginalnej Soli z Morza Martwego.

Wróć na górę ...