wybierz ponownie grupę produktów

dla skóry mieszanej

Produkty szczególnie przygotowane do pielęgnacji skóry mieszanej

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 109 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści pory skóry jednocześnie regulując wytwarzanie łoju, dlatego przeznaczone jest szczególnie dla skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Rekomendacja: rano i wieczorem mleczko nanieść na twarz. Rozprowadzić okrężnymi ruchami dłoni. Kończąc zmyć letnią wodą. Zastosować także TONIC LOTION aby odświeżyć skórę i nadać jej blasku.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 110 BO 200 ml
Uspokajający skórę tonik. Nie zawiera alkoholu. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, jednocześnie regulując wytwarzanie łoju.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz przy pomocy wacika, kończąc tym proxes oczyszczania skóry.

ENZYM MASK
MIRACLE BEAUTY ENZYM MASKnr.kat. 70 005 JAR 50 ml
Maseczka piękności - do każdej skóry. Ekstrakt Morski, glinka i substancje aktywne biologicznie oczyszczają pory, absorbują zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nanieść równomierną warstwę maseczki na twarz, szyję i dekolt. Nie pokrywać okolic oczu. Maseczkę pozostawić na około 15-20 min. Potem zmyć ją wodą. Skóra staje się jasna, świeża i sprężysta. W przypadku skóry mieszanej można MIRACLE BEAUTY ENZYM MASK stosować codziennie. Skóra staje się czysta i zdrowa.

BALANCING CREAM
HARMONIE SKIN BALANCING CREAMnr.kat. 70 009 JAR 50 ml
Do fizjologicznego zrównoważenia skóry. Ekstrakt z ostryg pobudza przemianę materii skóry, oczyszcza i odkaża naskórek, wzmacnia tkankę łączną.
Rekomendacja: dla skóry mieszanej (duże pory) jako pielęgnacja dzienna. Dla skóry suchej stosować jako kurację – najlepiej w okresie letnim. W przypadku występowania uczucia napięcia skóry polecamy stosować emulsję nawilżającą HYDRO ENERGIC MOISTURISING EMULSION jako podkład pod HARMONIE SKIN BALANCING CREAM. Zalecane do pielęgnacji dziennej i na noc.

CREAM DAY & NIGHT
MOISTURISING CREAM DAY & NIGHTnr.kat. 74 101 JAR 50 ml
Doskonały, nawilżający krem do skóry wysuszonej. Zabezpiecza skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska. a w szczególności przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: zalecany także dla skóry mieszanej. Jako podkład pod makijaż. Nakładać rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry.

MOISTURIZING SOFT CREAM GEL
MOISTURIZING SOFT CREAM GELnr.kat. 70 115 BO 50 ml
Beztłuszczowy, regulujący wydzielanie łoju żel nawilżający do skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Zawiera antybakteryjne substancje łagodzące, o działaniu przeciwzapalnym. Sprawiają one, że skóra uzyskuje jasny, świeży wygląd.
Rekomendacja: nakładać rano i wieczorem po zabiegach oczyszczających skórę, Starannie rozprowadzić. Dla skóry suchej żel nawilżający stosować rano jako podkład pod krem dzienny.

CARE EMULSION
MOISTURISING CARE EMULSIONnr.kat. 74 102 BO 30 ml
Reguluje wilgotność skóry i zabezpiecza ją przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: całodzienna pielęgnacja młodej, wysuszonej i mieszanej skóry. Przy skórze suchej jako podkład pod krem dzienny (dodatkowe nawilżanie). Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

WASHING MILK
WASHING MILK (FOAM CLEANSER)nr.kat. 700 20 BO - 200ml
Mleczko do mycia przeznaczone do każdej skóry, a szczególnie do skóry tłustej, mieszanej i zanieczyszczonej. Pieni się. Nie zawiera mydła. Oczyszcza skórę delikatnie, ale głęboko, nie wysuszając jej.
Z tego względu zalecane do codziennego mycia twarzy, szyi i dekoltu.
Rekomendacja:rano i wieczorem nanieść wigotnymi rękoma i starannie wyemulgować. Następnie spłukać wodą.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILK FOR NORMAL AND MIXED SKINnr.kat. 700 24 BO - 200ml
Mleczko oczyszczające przeznaczone do skóry normalnej i mieszanej.
Delikatnie i głęboko oczyszcza pory skóry. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i bakterie nie wysuszając skóry i nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Delikatnie nawilża i wygładza pozostawiając wrażenie świeżości i odprężenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz, szyję i dekolt. Wilgotnymi rękoma, okrężnymi ruchami dłoni oczyszcić skórę. Następnie spłukać letnią wodą. Proces oczyszczania dokończyć tonikiem.

TONIC LOTION
TONIC LOTION FOR NORMAL AND MIXED SKINnr.kat. 700 23 BO - 200ml
Tonik przeznaczony do skóry normalnej i mieszanej.
Pomaga przywrócić równowagę hydro-lipidową naskórka, reguluje pH skóry i pracę gruczołów łojowych. Stymuluje, odświeża i dodaje skórze blasku i energii.
Rekomendacja: nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz, szyję i dekolt.

Wróć na górę ...