wybierz ponownie grupę produktów

dla skóry wrażliwej

Produkty szczególnie przygotowane do pielęgnacji skóry wrażliwej

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 109 BO 200 ml
Mleczko oczyszczające - czyści pory skóry jednocześnie regulując wytwarzanie łoju, dlatego przeznaczone jest szczególnie dla skóry zanieczyszczonej i trądzikowej.
Rekomendacja: rano i wieczorem mleczko nanieść na twarz. Rozprowadzić okrężnymi ruchami dłoni. Kończąc zmyć letnią wodą. Zastosować także TONIC LOTION aby odświeżyć skórę i nadać jej blasku.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 110 BO 200 ml
Uspokajający skórę tonik. Nie zawiera alkoholu. Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, jednocześnie regulując wytwarzanie łoju.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz przy pomocy wacika, kończąc tym proxes oczyszczania skóry.

INTENSIVE LOTION
BIOLOGICAL INTENSIVE LOTIONnr.kat. 70 008 BO 30 ml
Skoncentrowane SERUM z Ekstraktem Morskim i Kawiorem do twarzy, szyi i dekoltu. Regeneruje elastyczność i sprężystość skóry. Skóra staje się promienna i młodzieńczo świeża.
Rekomendacja: nałożyć wieczorem pod krem na noc.

CREAM
CREAMnr.kat. 70 131 JAR 50 ml
Wzbogacony krem pielęgnacyjny do odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry. Jego stosowanie reguluje gospodarkę wilgocią. Przywraca skórze elastyczność i sprężystość.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej i na noc. Stosować jako podkład pod makijaż.

MASK
MASKnr.kat. 70 132 JAR 50 ml
Nawilżająco pielęgnacyjna maseczka dla odwodnionej, wrażliwej i suchej skóry.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na 15-20 min. Ewentualnie resztę maseczki można rozprowadzić na skórze. Jest także odpowiednia jako maseczka na oczy.

EYE LIFTING CREAM
EYE LIFTING CREAMnr.kat. 70 133 JAR 15 ml
Krem naprężający skórę w okolicach oczu i warg. Zapobiega powstawaniu zmarszczek.
Rekomendacja: Rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieść na okolice oczu i warg. Starannie rozprowadzić. Nie zawiera olejku z wierzby i dzięki temu szczególnie nadaje się do wrażliwych oczu. Zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe.

EXTRACT AMPOULE
EXTRACT AMPOULEnr.kat. 70 134 3 ampułki 1,2 ml
Ampułka zawiera skoncentrowany roztwór z Ekstraktu Morskiego, Kawioru i LIPIDÓW do regeneracji wrażliwej skóry.
Rekomendacja: zawartość ampułki nanieść na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować. Następnie nałożyć krem pielęgnacyjny. Jako kuracja piękności – 2-3 ampułki na tydzień w ciągu 4-6 tygodni. Skóra stanie się młodzieńcza i promienna.

DAY & NIGHT REPAIR CREAM
DAY & NIGHT REPAIR CREAMnr.kat. 70 029 JAR 50 ml
Krem z FUNKCJĄ WITALNĄ dla wymagającej skóry. Do stosowania jako dzienny i/lub jako krem na noc. Także jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: zastosowanie jako kuracja dla młodej skóry, ale także zalecany dla dojrzałej, wrażliwej skóry do długotrwałej pielęgnacji.

REPAIR ANTI AGING
SERUM CONCENTRATE REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 049 BO 30 ml
Siła ENERGII dla komórek skóry. Rekomendacja: zastosowanie jako kuracja dla młodej skóry, ale także zalecany dla dojrzałej, wrażliwej skóry do długotrwałej pielęgnacji. Wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieść na twarz, szyję i dekolt. Następnie nałożyć krem na noc.

BODY EMULSION
VITAL MARIN MOISTURISING BODY EMULSIONnr.kat. 70 013 BO 250 ml
Płyn kosmetyczny nawilżający, przeznaczony do skóry suchej i wymagającej. Utrzymuje elastyczność i sprężystość skóry. Powstrzymuje procesy starzenia się skóry.
Rekomendacja: nałożyć po prysznicu lub kąpieli i rozmasować.

HYDRO OIL
HYDRO OILnr.kat. 70 144 BO 250 ml
Delikatny, łagodny olejek pielęgnacyjny do skóry z witaminą A+E. Do delikatnej pielęgnacji twarzy i ciała niemowląt. Do masażu dla suchej i łuszczącej się skóry. Przeciw tworzeniu się zmarszczek. Do kosmetycznego leczenia uzupełniającego blizn, profilaktycznie przeciw pociążowym zmianom na skórze.
KĄPIEL LUKSUSOWA: do wody w wannie wlać 2-3 łyżki stołowe HYDRO OIL. Po kąpieli skóra będzie delikatna i miękka w dotyku.
KURACJA DLA WŁOSÓW: po umyciu głowy szamponem, zawartość 1-2 nakrętek z pojemnika HYDRO OIL rozmasować we włosach i na skórze głowy. Pozostawić na 3-5 min, a następnie spłukać letnią wodą. Substancje pielęgnacyjne pozostają na skórze i włosach (szczególnie zalecane przy psoriasis – łuszczycy).

CREAM
CREAMnr.kat. 70 141 JAR 50 ml
Odprężający, ochronny, regenerujący i działający całą dobę krem pielęgnujący z witaminą A+E. Zawiera olejek Jojoba, Aloe Vera. Przeznaczony dla każdej skóry, a szczególnie dla skóry wrażliwej, łuszczącej się i uszkodzonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry i starannie rozprowadzić. Po leczeniu trądzika w celu redukcji blizn.

MASK
MASKnr.kat. 70 142 JAR 50 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza maseczka z glinką HEILERDE, Jojoba, Aloe Vera, witaminami, dla podrażnionej i uszkodzonej skóry (skóra uszkodzona przez promienie słoneczne i trądzikowa).
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć równomierną warstwę na skórę twarzy, szyi i dekoltu (przy trądziku także na plecy). Pozostawić na 15-20 min, a następnie zmyć wodą.

BODY EMULSION
BODY EMULSIONnr.kat. 70 143 BO 250 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza emulsja do 24 godzinnej pielęgnacji ciała – zawiera ALOE VERA i olejek Jojoba. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej. Dla dorosłych, a także dla dzieci i niemowląt.
Rekomendacja: po prysznicu lub kąpieli, po opalaniu, na oparzenia słoneczne. Przy trądziku na plecach. Przy ekstremalnie suchej i łuskowatej skórze zmieszać z olejkiem HYDRO OIL. Skóra będzie delikatna i miękka.

WASHING MILK
WASHING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 145 BO 250 ml
Nowoczesny środek do higieny całego ciała opracowany na podstawie najnowszych osiągnięć nauki. Mleczko do kąpieli pieni się silnie, nie zawiera mydła. Do stosowania dla każdej skóry. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej, a także do higieny intymnej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć wilgotnymi rękoma. Po myciu spłukać letnią wodą.

CARE CREAM
CARE CREAMnr.kat. 70 121 JAR 50 ml
Uspokajający, odżywczy, ochronny krem do stosowania przez całą dobę. Przeznaczony dla skóry suchej, wrażliwej i alergicznej, skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty). Zalecany jako podkład pod makijaż.

MOISTURISING BALM
MOISTURISING BALMnr.kat. 70 123 BO 30 ml
Emulsja wzmacniająca układ naczyniowy, nawilżająca i regulująca wilgotność skóry. Dla skóry skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty).
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej dla młodej skóry w lecie. Jako podkład pod makijaż. Dla skóry suchej jako dodatkowy środek nawilżający pod krem dzienny. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

MASK
MASKnr.kat. 70 122 JAR 50 ml
Maseczka odprężająca i wzmacniająca oparta na glince Heilerde. Dla skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty).
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć równomierną warstwę na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 minut. Następnie zmyć letnią wodą.

ACTIVE CLEANSING MILK
ACTIVE CLEANSING MILK, MAKE-UP REMOVERnr.kat. 75 000 BO 200 ml
Łagodne, oczyszczające mleczko kosmetyczne dla każdej skóry, także dla suchej i wrażliwej. Delikatnie i głęboko czyści pory.
Rekomendacja: rano i wieczorem oczyścić dokładnie mleczkiem skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie zmyć skórę ciepłą wodą. Na koniec jeszcze raz oczyścić skórę przy pomocy ACTIVE TONIC LOTION. Skóra zostanie odświeżona, aktywowane będą jej funkcje biologiczne.

ACTIVE TONIC LOTION
ACTIVE TONIC LOTIONnr.kat. 75 001 BO 200 ml
Tonik do twarzy dla każdej skóry, także dla suchej i wrażliwej. Oczyszcza; odświeża i aktywuje jej funkcje biologiczne. Przygotowuje skórę pod krem/emulsję pielęgnacyjną.
Rekomendacja: rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry mleczkiem kosmetycznym, zwilżyć wacik tonikiem i nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

ACTIVE MASK
ACTIVE MASKnr.kat. 75 004 JAR 50 ml
Maseczka piękności dla każdego typu skóry, a szczególnie dla skóry wrażliwej i suchej. Ujędrnia i oczyszcza jej pory. Nadaje skórze świeży i odprężony wygląd.
Rekomendacja: nałożyć maseczkę, po oczyszczeniu skóry, na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na około 15-20 min, aż maseczka przyschnie. Następnie zmyć ciepłą wodą. Po usunięciu maseczki oczyścić skórę przy pomocy ACTIVE TONIC LOTION. Następnie nałożyć zawartość IMMUNE CONCENTRATE AMPOULE i starannie rozmasować. Na zakończenie zastosować krem dzienny lub na noc, odpowiednio dobrany do typu skóry

HYDRO EMULSION
HYDRO EMULSIONnr.kat. 75 007 BO 30 ml
Emulsja nawilżająca dla skóry suchej i wrażliwej. Zabezpiecza skórę przed WOLNYMI RODNIKAMI.
Rekomendacja: jako beztłuszczowa pielęgnacja dzienna. Dla suchej skóry nałożyć pod środki pielęgnacji dziennej. Dla mężczyzn jako pielęgnacyjny płyn po goleniu.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILK FOR DRY AND SENSITIVE SKINnr.kat. 700 22 BO - 200ml
Mleczko oczyszczające, także do usuwania makijażu, przeznaczone do skóry suchej i wrazliwej.
Wzbogacone składnikami nawilżającymi (olejek z jojoba oraz olejek ze słodkich migdałów). Pozostawia skórę czystą i miękką w dotyku.
Rekomendacja: rano i wieczorem nanieść na twarz, szyję i dekolt. Wilgotnymi rękoma, okrężnymi ruchami dłoni oczyszcić skórę. Następnie spłukać letnią wodą. Proces oczyszczania dokończyć tonikiem.

TONIC LOTION
TONIC LOTION FOR DRY AND SENSITIVE SKINnr.kat. 700 21 BO - 200ml
Tonik przeznaczony do skóry suchej i wrazliwej.
Zawiera wyciąg z aloesu, rumianku oraz alantoinę. Pomaga przywrócić skórze prawidłowy stopień nawilżenia i łagodzi podrażnienia.
Rekomendacja: nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz, szyję i dekolt.

Wróć na górę ...