wybierz ponownie grupę produktów

dla skóry nadwrażliwej

Produkty szczególnie przygotowane do pielęgnacji skóry nadwrażliwej

DAYCARE
DAYCAREnr.kat. 70 151 JAR 50 ml
Łagodny, odprężający krem dzienny. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Zrezygnowano z użycia filtrów UV, zwiększając tolerancję na jego stosowanie. Witaminy A+E wzmacniają i chronią skórę przed negatywnym oddziaływaniem środowiska. Zalecany jako podkład pod makijaż.

NIGHTCARE
NIGHTCAREnr.kat. 70 152 JAR 50 ml
Delikatny, odprężający, regenerujący krem na noc. Dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Działanie witaminy A+E, olejku migdałowego i masełka shea powoduje, że skóra staje się elastyczna i delikatna.

GEL CREAM
HYDRO-GEL CREAMnr.kat. 70 154 JAR 50 ml
Nawilżający żel pielęgnacyjny dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Nie zawiera tłuszczu i środków zapachowych. Panthenol i Aloe Vera odprężają nadwrażliwą skórę. Za właściwe nawilżenie odpowiada kwas hialuronowy.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać po oczyszczeniu skóry Dobrze rozprowadzić. Dla suchej skóry jako dodatkowy podkład pod krem dzienny lub nocny, także jako krem nawilżający. Również jako podkład pod makijaż. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu. Nie pozostawia tłustych plam. Szczególnie polecany po opalaniu się.

MASK
MASKnr.kat. 70 153 JAR 50 ml
Łagodna maseczka o działaniu odprężającym. Bez środków zapachowych. Zawiera glinkę Heilerde, Aloe Vera, olejek Jojoba. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu nałożyć, po oczyszczeniu skóry, równomierną warstwę na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 min. Następnie zmyć letnią wodą.

EYE CARE GEL
HYDRO-INTENSIVE EYE CARE GELnr.kat. 70 155 JAR 15 ml
Łagodny, odprężający, beztłuszczowy, pielęgnacyjny żel o działaniu nawilżającym pod oczy. Bez środków zapachowych. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii. Zalecany dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe. Zabezpiecza okolice oczu przed wystąpieniem oznak starzenia się skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry na okolice oczu i starannie rozprowadzić. Stosować jako maseczkę pod oczy. Także jako podkład pod makijaz oczu.

EXTRAKT AMPOULE
EXTRAKT AMPOULEnr.kat. 70 156 3 ampułki 1,2 ml
Ampułki zawierają skoncentrowany roztwór środków przeznaczonych do stabilizacji stanu skóry i wzmocnienia jej odporności. 12 ampułek wystarcza na 4-6 tygodni kuracji – 2-3 ampułki w tygodniu.
Rekomendacja: nałożyć wieczorem po oczyszczeniu skóry na twarz, szyję i dekolt. Starannie rozmasować (oleisty roztwór). Następnie nałożyć krem na noc.

CLEANSING MILK
CLEANSING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 149 BO 200 ml
Mleczko czyszczące nie zawiera żadnych środków zapachowych. Jest szczególnie zalecane do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii. Dzięki zawartości Aloe Vera mleczko doskonale nawilża skórę, a Panthenol ją uspokaja. Łagodzi pobudliwość skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć mleczko na twarz, szyję i dekolt. Rozmasować okrężnymi ruchami wilgotnych rąk. Następnie spłukać letnią wodą. Na zakończenie skórę orzeźwić przy pomocy Sensitive Balance Tonic Lotion.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONNOWOŚĆnr.kat. 70 150 BO 200 ml
Tonik nie zawiera żadnych środków zapachowych. Jest szczególnie zalecany do skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do alergii. Dzięki zawartości Aloe Vera tonik doskonale nawilża skórę, a Panthenol ją uspokaja. Łagodzi pobudliwość skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem po wykonaniu zabiegów mleczkiem czyszczącym, nałożyć przy pomocy wacika i zakończyć oczyszczanie.

LIP CARE
LIP CARE BALM NEUTRALNOWOŚĆnr.kat. 70 157 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Bez zapachu.

LIP CARE
LIP CARE BALM CHERRYNOWOŚĆnr.kat. 70 158 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Zapach wiśni.

LIP CARE
LIP CARE BALM VANILLANOWOŚĆnr.kat. 70 159 ST 4,5 ml
Ochronna, bezbarwna pomadka do ust na bazie środków naturalnych. Zapachu wanilii.

Wróć na górę ...