wybierz ponownie grupę produktów

Produkty dla mężczyzn

Płyny po goleniu, pielęgnacja włosów, dla noszących okulary

MOISTURISING EMULSION
HYDRO ENERGIC MOISTURISING EMULSIONnr.kat. 70 011 BO 30 ml
Emulsja nawilżająca, regulująca koncentrację wilgotności skóry. Dla każdego typu skóry.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej. Jako podkład pod makijaż. Przy skórze suchej nakładać jako podkład pod krem dzienny. Dla mężczyzn – jako płyn po goleniu.

LIFT EMULSION
HYDRO ENERGIC HYDRATANT LIFT EMULSIONnr.kat. 70 012 BO 30 ml
Emulsja, działająca nawilżająco i naprężająco, jest zalecana dla suchej, skłonnej do zmarszczek, skóry.
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej (w lecie). Także jako podkład pod makijaż. Dla suchej skóry stosować jako podkład pod środki pielęgnacji dziennej. Dla mężczyzn - jako płyn po goleniu.

CARE EMULSION
WHITENER CARE EMULSIONnr.kat. 73 102 TB 100 ml
Opracowana w jednym z najnowocześnieszych niemieckich laboratoriów. Emulsja nawilżająco-pielęgnacyjna dla młodej skóry, jako pielęgnacja dzienna. Stosować do ciała, ramion, rąk. Dla mężczyzn zalecana jako płyn po goleniu. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecana jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE EMULSION nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

CARE EMULSION
MOISTURISING CARE EMULSIONnr.kat. 74 102 BO 30 ml
Reguluje wilgotność skóry i zabezpiecza ją przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW.
Rekomendacja: całodzienna pielęgnacja młodej, wysuszonej i mieszanej skóry. Przy skórze suchej jako podkład pod krem dzienny (dodatkowe nawilżanie). Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

GEL CREAM
HYDRO-GEL CREAMnr.kat. 70 154 JAR 50 ml
Nawilżający żel pielęgnacyjny dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Nie zawiera tłuszczu i środków zapachowych. Panthenol i Aloe Vera odprężają nadwrażliwą skórę. Za właściwe nawilżenie odpowiada kwas hialuronowy.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać po oczyszczeniu skóry Dobrze rozprowadzić. Dla suchej skóry jako dodatkowy podkład pod krem dzienny lub nocny, także jako krem nawilżający. Również jako podkład pod makijaż. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu. Nie pozostawia tłustych plam. Szczególnie polecany po opalaniu się.

MOISTURISING BALM
MOISTURISING BALMnr.kat. 70 123 BO 30 ml
Emulsja wzmacniająca układ naczyniowy, nawilżająca i regulująca wilgotność skóry. Dla skóry skłonnej do zaczerwienień (couperose, teleangiektazja skóry, trądzik różowaty).
Rekomendacja: do pielęgnacji dziennej dla młodej skóry w lecie. Jako podkład pod makijaż. Dla skóry suchej jako dodatkowy środek nawilżający pod krem dzienny. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu.

HYDRO EMULSION
HYDRO EMULSIONnr.kat. 75 007 BO 30 ml
Emulsja nawilżająca dla skóry suchej i wrażliwej. Zabezpiecza skórę przed WOLNYMI RODNIKAMI.
Rekomendacja: jako beztłuszczowa pielęgnacja dzienna. Dla suchej skóry nałożyć pod środki pielęgnacji dziennej. Dla mężczyzn jako pielęgnacyjny płyn po goleniu.

TONIC LOTION
TONIC LOTIONnr.kat. 78 004 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. TONIC wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO uśmierza swędzenie. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej. Stosować jako wodę do twarzy, włosów (działanie przeciwłupieżowe) i gdy jest taka potrzeba w celu uśmierzenia swędzenia.
Rekomendacja: rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nasączyć tampon z waty i nanieść na twarz lub inne wybrane części ciała.

SHOWER AND HAIR
SHOWER AND HAIRnr.kat. 78 005 BO 250 ml
Substancje czynne pielęgnujące skórę, w połączeniu z działaniem SOLI z MORZA MARTWEGO, oczyszczają i chronią skórę nie wysuszając jej. Zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Uspokaja i odpręża. Szczególnie zalecany przy łupieżu i swędzeniu skóry głowy. Jest także bardzo dobry do wykorzystania dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennego stosowania pod prysznicem, przy myciu i kąpieli. Po użyciu dokładnie spłukać.

HYDRO OIL
HYDRO OILnr.kat. 70 144 BO 250 ml
Delikatny, łagodny olejek pielęgnacyjny do skóry z witaminą A+E. Do delikatnej pielęgnacji twarzy i ciała niemowląt. Do masażu dla suchej i łuszczącej się skóry. Przeciw tworzeniu się zmarszczek. Do kosmetycznego leczenia uzupełniającego blizn, profilaktycznie przeciw pociążowym zmianom na skórze.
KĄPIEL LUKSUSOWA: do wody w wannie wlać 2-3 łyżki stołowe HYDRO OIL. Po kąpieli skóra będzie delikatna i miękka w dotyku.
KURACJA DLA WŁOSÓW: po umyciu głowy szamponem, zawartość 1-2 nakrętek z pojemnika HYDRO OIL rozmasować we włosach i na skórze głowy. Pozostawić na 3-5 min, a następnie spłukać letnią wodą. Substancje pielęgnacyjne pozostają na skórze i włosach (szczególnie zalecane przy psoriasis – łuszczycy).

???????
PERFECT EVERY DAY SHAMPOOnr.kat. 75 080 BO 250 ml
Łagodny szampon do codziennego mycia włosów. Ekstrakt z oliwek chroni włosy przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW. Ekstrakt z kofeiny wzmacnia cebulki włosów. Zapobiega wypadaniu włosów i przedłuża ich fazę wzrostu.
Rekomendacja: najpierw wstępnie umyć włosy i spłukać je wodą. Następnie starannie rozmasować szampon we włosach i w skórę głowy. Pozostawić przynajmniej na około 2 minuty. Następnie dobrze spłukać ciepłą wodą. Do dalszej pielęgnacji wykorzystać balsam PERFECT EVERY DAY HAIR PACK.

EVERY DAY HAIR PACK
PERFECT EVERY DAY HAIR PACKnr.kat. 75 081 BO 250 ml
Balsam do codziennej pielęgnacji włosów. Ekstrakt z oliwek powoduje, że włosy są miękkie, mają jedwabisty połysk. Chroni przed WOLNYMI RODNIKAMI. Ekstrakt z kofeiny wzmacnia cebulki włosów. Zapobiega wypadaniu włosów i przedłuża ich fazę wzrostu.
Rekomendacja: po umyciu włosów nałożyć balsam na włosy i na skórę głowy. Starannie rozmasować. Pozostawić na około 3-5 min, a następnie spłukać ciepłą wodą.

EYE LIFTING GEL
FAVOURITE EYE LIFTING GELnr.kat. 70 006 JAR 15 ml
Napinający skórę i ochładzający oczy LIFTING GEL - redukuje zmarszczki w okolicy oczu i warg. Działa łagodząco na obrzmienia i woreczki łzowe. Szczególnie zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe. Nakładać rano i wieczorem. Starannie rozprowadzić.
Rekomendacja: zalecane jako podkład pod makijaż oczu.

EYE LIFTING CREAM
EYE LIFTING CREAMnr.kat. 70 133 JAR 15 ml
Krem naprężający skórę w okolicach oczu i warg. Zapobiega powstawaniu zmarszczek.
Rekomendacja: Rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieść na okolice oczu i warg. Starannie rozprowadzić. Nie zawiera olejku z wierzby i dzięki temu szczególnie nadaje się do wrażliwych oczu. Zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe.

EYE & LIP CONTUUR CREAM
EYE & LIP CONTUUR CREAM REPAIR ANTI AGINGnr.kat. 70 059 JAR 15 ml
Do pielęgnacji naprężonej skóry w okolicy oczu i warg. Nie zawiera olejku z wierzby. Zalecany dla noszących okulary lub szkła kontaktowe. Można stosować jako podkład pod makijaż.
Rekomendacja: rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry nałożyć w okolicach oczu i warg i starannie rozprowadzić.

EYE CARE GEL
HYDRO-INTENSIVE EYE CARE GELnr.kat. 70 155 JAR 15 ml
Łagodny, odprężający, beztłuszczowy, pielęgnacyjny żel o działaniu nawilżającym pod oczy. Bez środków zapachowych. Dla skóry nadwrażliwej, skłonnej do alergii. Zalecany dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe. Zabezpiecza okolice oczu przed wystąpieniem oznak starzenia się skóry.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć po oczyszczeniu skóry na okolice oczu i starannie rozprowadzić. Stosować jako maseczkę pod oczy. Także jako podkład pod makijaz oczu.

EYE ACTIV HYDRO GEL
EYE ACTIV HYDRO GELnr.kat. 75 005 BO 15 ml
Redukuje zmarszczki w okolicach oczu i warg. Zapobiega powstawaniu ciemnych obwódek wokół oczu i cieniom pod oczami poprzez wzmocnienie ścianek naczyń włoskowatych, oraz poprawienie cyrkulacji w naczyniach limfatycznych.
Rekomendacja: nakładać rano i wieczorem wokół oczu i warg. Starannie rozmasować.

Wróć na górę ...