wybierz ponownie grupę produktów

Kosmetyki do kąpieli

Żele, szampon i inne środki do kąpieli

CLEANSING GEL
FOAMING CLEANSING GELnr.kat. 78 003 BO 250 ml
Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Neutralny dla skóry, pieni się, nie zawiera mydła. Żel oczyszczający wzbogacony w ORGINALNĄ SÓL z MORZA MARTWEGO, do delikatnego i nie wysuszającego zmywania skóry. Z powodu znacznej zawartości soli mineralnych zalecany jest szczególnie przy zabiegach kosmetycznych w przypadku NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry np. dla skóry zanieczyszczonej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać wilgotnymi rękoma i dobrze spienić. Po zakończeniu zabiegu dokładnie spłukać.

SHOWER AND HAIR
SHOWER AND HAIRnr.kat. 78 005 BO 250 ml
Substancje czynne pielęgnujące skórę, w połączeniu z działaniem SOLI z MORZA MARTWEGO, oczyszczają i chronią skórę nie wysuszając jej. Zalecany jako środek kosmetyczno pielęgnacyjny, przy NEURODERMII, PSORIASIS (łuszczycy) i podobnych chorobach skóry o podłożu alergicznym. Uspokaja i odpręża. Szczególnie zalecany przy łupieżu i swędzeniu skóry głowy. Jest także bardzo dobry do wykorzystania dla dzieci.
Rekomendacja: do codziennego stosowania pod prysznicem, przy myciu i kąpieli. Po użyciu dokładnie spłukać.

DEAD SEA SALT
DEAD SEA SALTnr.kat. 78 007 JAR 1000 g
Oryginalna Sól z Morza Martwego jest pełnowartościową solą do kąpieli, stosowaną do kąpieli pełnych i częściowych. Wysoka zawartość potasu, bromu, magnezu i wapnia ma pozytywny wpływ na cały organizm - ciało i skórę. Oryginalna Sól z Morza Martwego została przygotowana zgodnie z najnowszymi wynikami badań naukowych:
- dla zachowania zdrowego i naturalnego wyglądu skóry
- do stosowania przy stresie, wyczerpaniu i nerwowości
- dla ulżenia przy neurodermi, psoriasis (łuszczycy)
- do stosowania przy zanieczyszczeniach skóry
Rekomendacja: przy pełnej kapieli rozpuscić w gorącej wodzie, według własnych potrzeb, od 300 do 1000g Oryginalnej Soli z Morza Martwego. Następnie dolać zimnej wody do osiągnięcia żądanej temperatury kąpieli. Odprężyć się w wodzie przez około 10-20 min. Przy kąpieli częściowej rozpuścić w wodzie odpowiednio mniejszą ilość Oryginalnej Soli z Morza Martwego.

SHOWER GEL
VITAL MARIN BATH & SHOWER GELnr.kat. 70 014 BO 250 ml
Aktywuje przemianę materii skóry. Kremowa pianka czyni kąpiel lub prysznic niezwykłym przeżyciem. Tworzy warstwę ochronną przed związkami kwasowymi. Chroni skórę przed wysuszeniem.
Rekomendacja: stosować pod prysznicem i do kąpieli.

HYDRO OIL
HYDRO OILnr.kat. 70 144 BO 250 ml
Delikatny, łagodny olejek pielęgnacyjny do skóry z witaminą A+E. Do delikatnej pielęgnacji twarzy i ciała niemowląt. Do masażu dla suchej i łuszczącej się skóry. Przeciw tworzeniu się zmarszczek. Do kosmetycznego leczenia uzupełniającego blizn, profilaktycznie przeciw pociążowym zmianom na skórze.
KĄPIEL LUKSUSOWA: do wody w wannie wlać 2-3 łyżki stołowe HYDRO OIL. Po kąpieli skóra będzie delikatna i miękka w dotyku.
KURACJA DLA WŁOSÓW: po umyciu głowy szamponem, zawartość 1-2 nakrętek z pojemnika HYDRO OIL rozmasować we włosach i na skórze głowy. Pozostawić na 3-5 min, a następnie spłukać letnią wodą. Substancje pielęgnacyjne pozostają na skórze i włosach (szczególnie zalecane przy psoriasis – łuszczycy).

WASHING MILK
WASHING MILKNOWOŚĆnr.kat. 70 145 BO 250 ml
Nowoczesny środek do higieny całego ciała opracowany na podstawie najnowszych osiągnięć nauki. Mleczko do kąpieli pieni się silnie, nie zawiera mydła. Do stosowania dla każdej skóry. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej, a także do higieny intymnej.
Rekomendacja: rano i wieczorem nałożyć wilgotnymi rękoma. Po myciu spłukać letnią wodą.

ACTIVE BODY SHOWER OIL
ACTIVE BODY SHOWER OILnr.kat. 75 071 BO 250 ml
Olejek pod prysznic. Obficie pieni się, czyszcząc i pielęgnując skórę w czasie kąpieli. Ekstrakt z oliwek zmieszany z świeżym aromatem trawy cytrynowej powoduje, że kąpiel pod prysznicem staje się szczególnym przeżyciem. Skóra zostaje delikatnie oczyszczona i przygotowana do dalszej pielęgnacji środkiem BODY ACTIVE EMULSION.
Rekomendacja: nałożyć na mokrą skórę, starannie rozprowadzić i spienić. Następnie spłukać wodą.

BODY ACTIVE EMULSION
BODY ACTIVE EMULSIONnr.kat. 75 070 BO 250 ml
Stabilizuje poziom wilgotności skóry. Dzięki temu zostanie utrzymana jej elastyczność i sprężystość. Chroni skórę przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW, wzmacnia jej system odpornościowy.
Rekomendacja: nakładać na całe ciało rano i wieczorem, po kąpieli lub prysznicu. Starannie rozmasować.

Wróć na górę ...