wybierz ponownie grupę produktów

Kosmetyki do opalania

Środki ochronne i regenerujące po opalaniu

UWAGA! Produkty zabezpieczające przed promieniowaniem słonecznym należy nakładać na skórę przynajmniej na 15 minut przed kąpielą słoneczną


SUN CARE
SUN GEL SPF 12
Żel nawilżający. Nie zawiera tłuszczu. Przeznaczony szczególnie dla skóry skłonnej do alergii na promieniowanie słoneczne. Usuwa symptomy trądziku Mallorca. Zawiera filtr UVB.
Uwaga: po kąpieli spłukać wodę morską. Nie wykonanie tego spowoduje przy powtórnym nałożeniu żelu powstanie małych "okruszków" na skórze (wynik działania soli na skórze)

SUN CARE
SUN MILK SPF 16
Mleczko nawilżające z witaminą E. Zapobiega procesowi starzenia się skóry. Zawiera filtry UVA i UVB.
Zabezpiecza przed szerokim pasmem promieniowania słonecznego.

SUN CARE
SUNBLOCK CREAM SPF 25
Krem przeznaczony szczególnie dla skóry wrażliwej na światło i przy ekstremalnie wysokim natężeniu promieniowania słonecznego (np. wysokie góry, morze).
Zawiera filtry UVA i UVB. Zabezpiecza przed szerokim pasmem promieniowania słonecznego.
Rekomendacja: przy ekstremalnie wysokim natężeniu promieniowania słonecznego i przy korzystaniu z Whitener Care Cream lub Whitener Care Emulsion z zasady nakładać Sunblock Cream jako środek pielęgnacyjny.
Może być stosowany dla dzieci.

CARE CREAM
WHITENER CARE CREAMnr.kat. 73 101 JAR 50 ml
Krem pielęgnacyjny dla skóry suchej. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecany jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE CREAM nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

CARE EMULSION
WHITENER CARE EMULSIONnr.kat. 73 102 TB 100 ml
Opracowana w jednym z najnowocześnieszych niemieckich laboratoriów. Emulsja nawilżająco-pielęgnacyjna dla młodej skóry, jako pielęgnacja dzienna. Stosować do ciała, ramion, rąk. Dla mężczyzn zalecana jako płyn po goleniu. Zawiera filtr UVA + UVB zabezpieczający przed promieniowaniem słonecznym.
Rekomendacja: rano po oczyszczeniu skóry nanieść i starannie rozprowadzić. Zalecana jako podkład pod makijaż. Przy opalaniu na WHITENER CARE EMULSION nałożyć PERLAMAR SUN BLOCK CREAM SPF 25.

GEL MASK
MOISTURISING GEL MASKnr.kat. 74 103 JAR 50 ml
Maseczka żelowa nawilżająca, o działaniu odświeżającym, uspokajającym i ochładzającym, dla każdej skóry. Nawilża i uspokaja skórę po opalaniu. Działa jako ANTYOXYDANT (przeciwutleniacz), czyli zabezpiecza przed działaniem WOLNYCH RODNIKÓW. Uwalnia skórę od substancji szkodliwych.
Rekomendacja: 1-2 razy w tygodniu po oczyszczeniu skóry nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić na 15-20 min. Następnie zmyć wodą.

BODY EMULSION
BODY EMULSIONnr.kat. 70 143 BO 250 ml
Odprężająca, nawilżająca, odżywcza emulsja do 24 godzinnej pielęgnacji ciała – zawiera ALOE VERA i olejek Jojoba. Szczególnie zalecane dla skóry wrażliwej i zanieczyszczonej. Dla dorosłych, a także dla dzieci i niemowląt.
Rekomendacja: po prysznicu lub kąpieli, po opalaniu, na oparzenia słoneczne. Przy trądziku na plecach. Przy ekstremalnie suchej i łuskowatej skórze zmieszać z olejkiem HYDRO OIL. Skóra będzie delikatna i miękka.

GEL CREAM
HYDRO-GEL CREAMnr.kat. 70 154 JAR 50 ml
Nawilżający żel pielęgnacyjny dla skóry podrażnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii. Nie zawiera tłuszczu i środków zapachowych. Panthenol i Aloe Vera odprężają nadwrażliwą skórę. Za właściwe nawilżenie odpowiada kwas hialuronowy.
Rekomendacja: rano i wieczorem nakładać po oczyszczeniu skóry Dobrze rozprowadzić. Dla suchej skóry jako dodatkowy podkład pod krem dzienny lub nocny, także jako krem nawilżający. Również jako podkład pod makijaż. Dla mężczyzn jako płyn po goleniu. Nie pozostawia tłustych plam. Szczególnie polecany po opalaniu się.

Wróć na górę ...